Obchodný zástupca elektrostatické technológie

swepro s.r.o.

Miesto práce
Trnavská cesta 84, Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
09.01.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• aktívne vyhľadávanie obchodných príležitosti a získavanie nových zákazníkov
• celková starostlivosť o existujúcich obchodných partnerov na Slovensku a v Českej republiku (vytváranie a udržiavanie dlhodobých obchodných vzťahov)
• cielené a systematické sledovanie predajných cieľov
• distribúcia inovačných elektrostatických produktov
• technické poradenstvo a podpora pre našich priemyselných zákazníkov
• osobná zodpovednoť za chod obchodnej administrácie (cenové ponuky, evidencia objednávok, plánovanie, kontrola)

-fixný +motivačny variabilný plat
-databáza existujúcich a aktívnych zákazníkov
-technicky zaujímavé špičkové produkty s veľkým potenciálom na trhu
-perspektívne zamestnanie s možnosťou sebarealizácie a profesionálneho rastu
-intenzívny koučovanie
-Technicky zaujímavé špičkové produkty s veľkým potenciálom na trhu

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• skúsenosti ako elektrikár alebo v oblasti elektroinštalácie
• skúsenosti s predajom
• komunikačné zručnosti, sociálne zručnosti a spoločenská osobnosť
• nezávislý a aktívny prístup k práci
• samostatnosť, zodpovednosť, zmysel pre detail, precíznosť, flexibilita
• dobré porozumenie obchodných situácií a činností firemných zákazníkov

swepro je už vyše 40 rokov vedúcim poskytovateľom inovatívnych , vysokokvalitných technických pneumatických produktov, priemyselného náradia a elektrostatických riešení. V súčasnosti pracuje v spoločnosti swepro viac než 100 zamestnancov v 10 pobočkách. Našu firemnú kultúru charakterizuje otvorený a priateľský prístup, jasná štruktúra a priame línie komunikácie. Spojte sa s mladým tímom v úspešnej medzinárodnej firme a staňte sa profesionálnym partnerom pre našich zákazníkov v priemyselnej oblasti.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2715165  Dátum zverejnenia: 25.11.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou