Servisný technik

SWEP Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Priemyselný park Kechnec, Košický kraj
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Servis a oprava hydraulických, pneumatických, mechanických a elektrických zariadení a výrobných strojov
- Operatívna a preventívna údržba
- Spolupráca na vytváraní plánu údržby
- Informovanie iných oddelení o poruchách, odstávkach a plánovanej údržbe
- Aktívny prístup pri riešení technických problémov
- Neustále zlepšovanie v pridelenej oblasti

- práca v mladom dynamickom kolektíve
- príspevok na dopravu
- kurzy anglického jazyka zdarma
- benefitný a bonusový program
- možnosť kariérneho rastu
- práca v príjemnom prostredí medzinárodnej spoločnosti

Do mladého tímu našich servisných technikov hľadáme šikovného človeka, ktorý má predpoklad a chuť sa neustále vzdelávať.
Hľadáme aktívneho človeka s elektrotechnickou vyhláškou, ktorý sa nebojí nových výziev, baví ho manuálna práca a má chuť zdokonaľovať sa v danej oblasti.
Ponúkame ti naštartovanie kariéry v medzinárodnej spoločnosti, načerpanie nových technických skúseností a veľmi príjemne pracovné prostredie.

Vopred ďakujeme za všetky Vaše žiadosti, kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí budú spĺňať naše podmienky.
Tešíme sa spoločné stretnutie na pracovnom pohovore!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojársky, elektrotechnik

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- stredoškolské vzdelanie, elektrotechnický smer - odborná spôsobilosť v elektrotechnike podľa §21
- technické a analytické myslenie
- skúsenosť v oblasti údržby strojov a zariadení (mechanika, pneumatika, elektrika)
- flexibilný prístup
- komunikatívnosť a asertivita
- schopnosť promptne riešiť problémy
- znalosť anglického jazyka výhodou
- PC zručnosti (MS Office aplikácie)

Vo SWEPe Vám ponúkame viac než len prácu – ponúkame Vám príležitosť na kariéru bez hraníc.
SWEP sa usiluje o rekordný rast a silnú pozíciu na trhu a preto hľadáme ľudí, ktorí myslia environmentálne, podnikateľsky a majú otvorenú myseľ pre nové projekty.
Máme záujem o ľudí, ktorí nás budú inšpirovať, a ktorí zároveň chcú byť inšpirovaní nami.

SWEP je rýchlo rastúca medzinárodná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou, ktorá sa venuje vytváraniu riešení pre splnenie energetickej výzvy na celom svete, výrobou spájkovaných výmenníkov tepla. Na Slovensku úspešne pôsobime už 10 rokov a vďaka švédskej kultúre, ktorá je pre nás inšpiráciou, ponúkame stabilitu a príjemné pracovné prostredie. Sme jednotkou na trhu spájkovaných výmenníkov tepla. Sme súčasťou globálnej korporácie Dover Corporation, ktorá združuje naše výrobné jednotky vo Švédsku, vo Švajčiarsku, v USA, v Malajzii, na Slovensku a v Číne.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kechnec 288
044 58 Seňa

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 796557   Dátum zverejnenia: 8.11.2016