Servisný technik

SWEP Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Priemyselný park Kechnec, Košický kraj
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Základnou podmienkou pri tejto pozícii je odborná spôsobilosť v elektrotechnike podľa §21
- Operatívna údržba – riešenie elektrických a pneumatických problémov na strojoch
- Preventívna, plánovaná a prediktívna údržba
- Zodpovednosť za zvereny stroj
- Aktívne samostatné hľadanie zlepšení na strojoch
- Odstraňovanie abnormalít na zverených strojoch
- Kalibrácie testovacích liniek
- Odpisovanie náhradných dielov, reportovanie porúch a iných problémov do IFS (interný systém)
- Aktívna spolupráca s členmi tímu pri TPM projektoch
- Pravidelná komunikácia s majstrami výroby, technikmi údržby a operátormi

- práca v dynamickom pracovnom prostredí
- možnosť kariérneho rastu v medzinárodnej spoločnosti
- príspevok na dopravu
- jazykové kurzy angličtiny
- sociálny program firmy a benefity (relaxačné poukážky, príspevok do III. piliera)
- príjemné pracovné prostredie

Do aktívneho tímu našich servisných technikov hľadáme šikovného človeka, ktorý má predpoklad a chuť sa neustále vzdelávať.
Hľadáme človeka s elektrotechnickou vyhláškou, ktorý sa nebojí nových výziev, baví ho manuálna práca a má chuť zdokonaľovať sa v danej oblasti.
Ponúkame ti naštartovanie kariéry v medzinárodnej spoločnosti, načerpanie nových technických skúseností a veľmi príjemne pracovné prostredie.

Vopred ďakujeme za všetky Vaše žiadosti, Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí splňajú kritéria a majú predpoklad uspieť na pohovore.
Tešíme sa na spoločné stretnutie na pracovnom pohovore!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojársky, elektrotechnický priemysel

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy

Počet rokov praxe

2

- stredoškolské vzdelanie, elektrotechnický smer
- odborná spôsobilosť v elektrotechnike podľa §21
- technické a analytické myslenie
- skúsenosť v oblasti údržby strojov a zariadení (elektrika, pneumatika)
- flexibilný prístup
- komunikatívnosť a asertivita
- schopnosť promptne riešiť problémy
- znalosť anglického jazyka výhodou
- PC zručnosti (MS Office aplikácie – Excel, Word)
- chuť učiť sa nové veci

Vo SWEPe Vám ponúkame viac než len prácu – ponúkame Vám príležitosť na kariéru bez hraníc.
SWEP sa usiluje o rekordný rast a silnú pozíciu na trhu a preto hľadáme ľudí, ktorí myslia environmentálne, podnikateľsky a majú otvorenú myseľ pre nové projekty.
Máme záujem o ľudí, ktorí nás budú inšpirovať, a ktorí zároveň chcú byť inšpirovaní nami.

SWEP je rýchlo rastúca medzinárodná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou, ktorá sa venuje vytváraniu riešení pre splnenie energetickej výzvy na celom svete, výrobou spájkovaných výmenníkov tepla. Na Slovensku úspešne pôsobime už 10 rokov a vďaka švédskej kultúre, ktorá je pre nás inšpiráciou, ponúkame stabilitu a príjemné pracovné prostredie. Sme jednotkou na trhu spájkovaných výmenníkov tepla. Sme súčasťou globálnej korporácie Dover Corporation, ktorá združuje naše výrobné jednotky vo Švédsku, v USA, v Malajzii, na Slovensku a v Číne.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kechnec 288
044 58 Seňa
ID: 796557   Dátum zverejnenia: 13.6.2017