Operátor vo výrobe

SWEP Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Kechnec (priemyselný park), Košický kraj
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
upresnené na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca v strojárskom odvetví
- obsluha automatizovaných liniek na lisovanie plechov
- obsluha testovacích liniek na testovanie hotových výrobkov
- skladanie výrobkov podľa technickej dokumentácie
- práca s jednoduchými internými počítačovými systémami
- manuálna podpora výroby

- veľmi zaujímavé finančné ohodnotenie
- práca v dynamickom pracovnom prostredí
- mesačný individuálny program (variabilná zložka)
- možnosť kariérneho rastu v medzinárodnej spoločnosti
- jazykové kurzy angličtiny
- príspevok na dopravu
- sociálny program firmy a benefity
- príjemné pracovné prostredie

Práca u nás nie je vôbec nudná ani monotónna. Máme radi dynamických a stabilných ľudí so zmyslom pre detail. Naši zamestnanci sú tímoví hráči a majú chuť sa neustále vzdelávať a napredovať. A práve takých ľudí do nášho tímu potrebujeme.
Ak si šikovný a chceš stabilnú prácu, neváhaj nám napísať. Preferujeme aktívnych ľudí s veľkou chuťou zdokonaľovať sa.

Vopred ďakujeme všetkým kandidátom za záujem. Kotaktovať budeme tých, ktorí budú najviac spĺňať naše požiadavky.
Kto vie, možno to budeš práve TY!

Tešíme sa na Teba!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické - strojárske, hutnícke,strojnícke

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dobré technické zručnosti
- skúsenosti s prácou na strojných mechanizmoch
- ochota učiť sa nové výrobné postupy, pracovať na sebe a budovať si kariéru v medzinárodnej spoločnosti
- znalosť čítania technických výkresov
- znalosť anglického jazyka výhodou
- PC zručnosti (MS Office aplikácie)

Vo SWEPe Vám ponúkame viac než len prácu – ponúkame Vám príležitosť na kariéru bez hraníc.
SWEP sa usiluje o rekordný rast a silnú pozíciu na trhu a preto hľadáme ľudí, ktorí myslia environmentálne, podnikateľsky a majú otvorenú myseľ pre nové projekty.
Máme záujem o ľudí, ktorí nás budú inšpirovať, a ktorí zároveň chcú byť inšpirovaní nami.

SWEP je rýchlo rastúca medzinárodná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou, ktorá sa venuje vytváraniu riešení pre splnenie energetickej výzvy na celom svete, výrobou spájkovaných výmenníkov tepla. Na Slovensku úspešne pôsobime už 10 rokov a vďaka švédskej kultúre, ktorá je pre nás inšpiráciou, ponúkame stabilitu a príjemné pracovné prostredie. Sme jednotkou na trhu spájkovaných výmenníkov tepla. Sme súčasťou globálnej korporácie Dover Corporation, ktorá združuje naše výrobné jednotky vo Švédsku, vo Švajčiarsku, v USA, v Malajzii, na Slovensku a v Číne.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kechnec 288
044 58 Seňa

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 581832   Dátum zverejnenia: 21.11.2016