Správca náhradných dielov

SWEP Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Kechnec 288, 044 58 Seňa, Košický kraj, Košice
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Nákup a správa náhradných dielov pre oddelenie Inžinieringu
- Pravidelná spolupráca a komunikácia s dodávateľmi (aj v anglickom jazyku)
- Vyhľadávanie vhodného dodávateľa náhradných dielov na základe technických špecifikácií a požiadaviek
- Sledovanie dodacích termínov náhradných dielov
- Zodpovednosť za skladovanie náhradných dielov
- Evidencia nových dielov do interného systému správy náhradných dielov
- Zodpovednosť za zlepšovanie systému správy náhradných dielov
- Zodpovednosť za 5S na sklade

- práca v dynamickom pracovnom prostredí
- možnosť kariérneho rastu v medzinárodnej spoločnosti
- príspevok na dopravu
- jazykové kurzy angličtiny
- sociálny program firmy a benefity (relaxačné poukážky, príspevok do III. piliera a pod.)
- príjemné pracovné prostredie
- flexibilný pracovný čas

Hľadáme aktívneho člena do nášho tímu, ktorý má technické myslenie, nevadí mu obliecť si aj monterky a má dobré komunikačné schopnosti. Potrebujeme človeka, ktorý má rád poriadok, dohovorí sa aj v angličtine a baví ho práca s ľuďmi.
Pošli nám svoj životopis ak Ťa naša ponuka oslovila.
Veľmi radi sa s Tebou stretneme na pracovnom pohovore.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2017 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické (strojárstvo, hútnictvo, elektrotechnika)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Skladové hospodárstvo - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť
- komunikatívnosť
- zmysel pre poriadok

Vo SWEPe Vám ponúkame viac než len prácu – ponúkame Vám príležitosť na kariéru bez hraníc.
SWEP sa usiluje o rekordný rast a silnú pozíciu na trhu a preto hľadáme ľudí, ktorí myslia environmentálne, podnikateľsky a majú otvorenú myseľ pre nové projekty.
Máme záujem o ľudí, ktorí nás budú inšpirovať, a ktorí zároveň chcú byť inšpirovaní nami.

SWEP je rýchlo rastúca medzinárodná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou, ktorá sa venuje vytváraniu riešení pre splnenie energetickej výzvy na celom svete, výrobou spájkovaných výmenníkov tepla. Na Slovensku úspešne pôsobime už 10 rokov a vďaka švédskej kultúre, ktorá je pre nás inšpiráciou, ponúkame stabilitu a príjemné pracovné prostredie. Sme jednotkou na trhu spájkovaných výmenníkov tepla. Sme súčasťou globálnej korporácie Dover Corporation, ktorá združuje naše výrobné jednotky vo Švédsku, v USA, v Malajzii, na Slovensku a v Číne.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kechnec 288
044 58 Seňa
ID: 3134301   Dátum zverejnenia: 17.7.2017