Mzdový účtovník

SWEP Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Kechnec 288, 044 58 Seňa, Košický kraj
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie kompletnej mzdovej agendy pre výrobných aj administratívnych zamestnancov (cca 300)
- príprava podkladov pre spracovanie miezd
- prihlasovanie/odhlasovanie zamestnancov do SP a ZP
- mesačná uzávierka miezd
- kompletná správa dochádzkového systému (IFS)
- príprava podkladov a spracovanie ročného zúčtovania dane z príjmov
- komunikácia s externými subjektami - SP, ZP, ÚPSVaR, DÚ, NIP, exekútorské úrady
- spracovanie exekúcií
- administratívna podpora zamestnancov (príprava potvrdení, vyhlásení a pod.)

- práca v mladom dynamickom kolektíve
- práca v medzinárodnej stabilnej spoločnosti
- atraktívna variabilná zložka
- pružný pracovný čas
- work-life balance (rovnováha medzi pracovným a súkromným životom)
- príspevok na cestovné
- neformálna a otvorená atmosféra
- relaxačné poukazy, iné benefity

Do kolektívu nášho HR oddelenia hľadáme nového aktívneho človeka, ktorý svojimi skúsenosťami a zručnosťami prispeje k perfektnému fungovaniu a zdokonaľovaniu našej spoločnosti. Ak máš rád/a detaily, precíznosť, si aktívny/a a tvorivý/á, veľmi radi Ťa začleníme do nášho kolektívu.

Už teraz sa tešíme na spoločné stretnutie.

Vopred ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem. Na základe Vašich žiadostí budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Pracovný pohovor sa bude konať v Priemyselnom parku v Kechneci, kde sídli naša spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, personalistika, mzdové účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Expert
Personalistika - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Human - Expert

Počet rokov praxe

3

- proklientská orientácia
- vysoká miera asertivity
- schopnosť pracovať samostatne ako aj v tíme
- zmysel pre detail
- dodržiavanie stanovených termínov
- systematická práca
- prehľad v pracovnoprávnej a sociálnej oblasti

SWEP je svetovým lídrom medzi dodávateľmi spájkovaných doskových tepelných výmenníkov (BPHE).
Tieto produkty sa používajú všade tam, kde je potrebné efektívne prenášať teplo pri klimatizácii, chladení, vykurovaní a v priemysle.
SWEP má zastúpenie vo vyše 50 krajinách sveta a vlastné tímy predaja vo vyše 20 krajinách. Efektívna výroba na Slovensku, vo Švédsku, USA, Malajzii a Číne spoločnosti SWEP umožňuje slúžiť zákazníkom na celom svete.

SWEP je rastúcou spoločnosťou, ktorej cieľom je tvoriť riešenia pre energetické výzvy sveta. SWEP ponúka viac než len prácu – ponúkame možnosť kariéry bez hraníc a príležitosť realizovať zmeny – lokálne aj globálne. SWEP sa snaží o bezprecedentný rast. Máme záujem o ľudí, ktorí myslia ako podnikatelia, majú otvorenú myseľ, záleží im na životnom prostredí a chcú sa nechať inšpirovať i inšpirovať iných.
Si pripravený(á) na výzvu, ako využiť energiu lepšie?

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2621231  Dátum zverejnenia: 24.6.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou