Cukrár/-ka

SWEES, s. r. o.

Miesto práce
Vajnorská 136/B, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Príprava cukrárskych výrobkov podľa noriem
-Zodpovednosť za kvalitu a kvantitu výrobkov
-Dodržiavanie hygienických noriem

Materská firma spoločnosti SWEES, s.r.o. NATACHA PACAL je stabilná, rozrastajúca sa gastronomická spoločnosť, ktorá na trhu funguje od roku 2002. Do nášho portfólia patria rýchle občerstvenia Csárda, Fresh, Koliba, No.1 a sieť samoobslužných jedálni Jedáleň VERT.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

cukrár/-ka

Chuť tvoriť a učiť sa nové cukrárske techniky.
Vzťah k práci

Do našej gastronomickej rodiny pribudla reštaurácia STROODEL jedinečná svojím konceptom aj polohou. Radi by sme posilnili náš tím práve o Vás. Sme rodinná firma, ktorá sa už dlhé roky drží motta: "varím ako doma", ktoré sme v našej reštaurácii rozšírili o motto "lepšie ako doma". Staň sa jedným z nás!

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SWEES, s.r.o.
Žehrianska 2
851 07 Bratislava
ID: 1662455   Dátum zverejnenia: 5.10.2016