Technik údržby a servisu sietí pre BA

SWAN, a. s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výkon servisných výjazdov za účelom odstránenia porúch na telekomunikačných uzloch SWAN, a.s. a u zákazníkov spoločnosti
- servis mobilnej siete "4ka"
- efektívne zabezpečenie profylaktických prehliadok
- aktualizácia databázy údajov z profylaktických prehliadok a príprava výstupných reportov
- spolupráca s projektantmi na návrhu riešení
- podieľanie sa na inštaláciách, spustení do prevádzky, prevádzke, údržbe a servise telekomunikačnej siete, napájacích zdrojov a ostatných telekomunikačných zariadení a stavieb
- výkon pohotovostných služieb a servisných výjazdov v rámci celej siete v celom regióne.

- práca v stabilnej spoločnosti
- zvýhodnený balík produktov SWAN, a.s.
- zaujímavý sociálny program (príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie, nadštandardná zdravotná starostlivosť, 5 dni na zotavenie a pod.)
- služobný telefón

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate spoločnosti DanubiaTel, a.s. súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z o ochrane osobných údajov.

Vopred ďakujeme za prejavený záujem pracovať v spoločnosti SWAN, a.s.. Z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2016 (ostáva ešte 22 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vzdelanie SŠ elektrotechnické
- prax na pozícii Servisný technik, či v oblasti telekomunikácií výhodou
- zdravotná spôsobilosť pre práce vo výškach
- dobrá fyzická kondícia
- vodičský preukaz skupiny B
- práca s PC (Word, Excel, internet)

Spoločnosť SWAN je celoslovenský poskytovateľ cenovo efektívnych elektronických komunikačných riešení na vysokej profesionálnej úrovni. Portfólio služieb spoločnosti SWAN obsahuje hlasové, dátové, internetové služby a služby bezpečnosti
Spoločnosť SWAN tiež prevádzkuje prvého slovenského mobilného operátora "4ku".
SWAN už niekoľko rokov patrí k lídrom na slovenskom telekomunikačnom trhu, prináša inovácie, ktoré skutočne fungujú.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SWAN, a.s.
Borská 6
841 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Jana Miklošíková
Tel.: +421 2 35 000 678
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2832941   Dátum zverejnenia: 30.11.2016