Projektant telekomunikačných zariadení

SWAN, a. s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vykonávanie obhliadok miest budúcich inštalácií za účelom spracovania projektovej dokumentácie,
• vypracovanie a autorizačné overenie projektových dokumentácií pre výstavbu nosičov telekomunikačných zariadení v rozsahu autorizácie,
• vypracovanie projekčných podkladov k nájomným zmluvám, stavebným konaniam a pre účely získavania stanovísk dotknutých subjektov,
• aktualizácia projektovej dokumentácie.

- práca v stabilnej spoločnosti
- zvýhodnený balík produktov SWAN, a.s.
- zaujímavý sociálny program (príspevok na DDP, 5 dní na zotavenie, nadštandardná zdravotná starostlivosť a pod.)
- služobný notebook
- služobný telefón

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate spoločnosti DanubiaTel, a.s. súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z o ochrane osobných údajov.

Vopred ďakujeme za prejavený záujem pracovať v spoločnosti SWAN, a.s.. Z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2016 (ostáva ešte 26 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
AutoCAD - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

v Telco oblasti
3

• autorizácia v zmysle zákona č. 138/1992 Zb. o autorizovaných architektoch a autorizovaných stavebných inžinieroch v kategórii I1, resp. I4,
• práca s vektorovými kresliacimi programami – AutoCAD a pod. – na úrovni expert,
• znalosť stavebného zákona a zákona o elektronických komunikáciách,
• znalosť telekomunikačných služieb a technológií,
• vodičský preukaz skupiny „B”.

Spoločnosť SWAN je celoslovenský poskytovateľ cenovo efektívnych elektronických komunikačných riešení na vysokej profesionálnej úrovni. Portfólio služieb spoločnosti SWAN obsahuje hlasové, dátové, internetové služby a služby bezpečnosti
Spoločnosť SWAN tiež prevádzkuje prvého slovenského mobilného operátora "4ku".
SWAN už niekoľko rokov patrí k lídrom na slovenskom telekomunikačnom trhu, prináša inovácie, ktoré skutočne fungujú.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SWAN, a.s.
Borská 6
841 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Jana Miklošíková
Tel.: +421 2 35 000 678
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2821579   Dátum zverejnenia: 22.11.2016