Hlavný radca- riaditeľ regionálnej veterinárnej a potravinovej správy

ŠVPS SR

Korzo Bélu Bartóka 789/3, 929 01 Dunajská Streda, okres Dunajská Streda
Termín nástupu
ihneď, prípadne dohodou po úspešnom výberovom konaní
Mzdové podmienky (brutto)
v zmysle platných predpisov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

riadiaca, koncepčná a metodická činnosť vo vymedzenom úseku štátnej správy, systémová činnosť pri tvorbe opatrení so zodpovednosťou za rozhodnutia s dôsledkami na vymedzené územie štátnej správy, kontrolná, inšpekčná a dozorná činnosť, vybavovanie sťažností a petícií vrátane vydávania rozhodnutí vo vymedzenom úseku štátnej správy

zamestnanie v štátnej službe

Informácie o výberovom konaní

žiadosť o zaradenie do výberového konania,
kópia vysvedčenia alebo diplomu o najvyššom dosiahnutom vzdelaní,
kópia osvedčenia o získaní II. atestácie,
odpis z registra trestov nie starší ako 3 mesiace,
profesijný štruktúrovaný životopis,
čestné vyhlásenie o pravdivosti všetkých uvádzaných údajov ,
čestné vyhlásenie o trvalom pobyte na území SR,
čestné vyhlásenie o štátnom občianstve ,
čestné vyhlásenie o zdravotnej spôsobilosti na vykonávanie štátnej služby,
písomný súhlas o tom, že materiály poskytnuté v súvislosti
so žiadosťou o zaradenie do výberového konania bude môcť služobný úrad sracovávať v zmysle zákona č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajiv v znení neskorších predpisov
požadované doklady zaslať do 10 dní od zverejnenie výberového konania, na obálke uviesť r.č. výberového konania
uchádzači dostanú pozvánku na výberové konanie poštou

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

veterinárna medicína, požadovaná atestácia II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

vysoká miera interaktívnej komunikácie a asertívnych postojov, organizačné a riadiace schopnosti, vyrovnaný postoj k vysokému pracovnému zaťaženiu a schopnosť pracovať a rozhodovať v stresových situáciách, adaptabilnosť v riešení problémov, profesionálne vystupovanie, flexibilita, spoľahlivosť a zmysel pre zodpovednosť
znalosť ústavy SR a zákonov: č. 39/2007 Z.Z. o veteirnárnej starostlivosti, č. 152/1995 Z.z. o potravinách,
č. 400/2009 Z. z. o štátnej službe, š. 372/1990 Zb. o priestupkoch , č. 71/1967 Zb. o správnom konaní a vykonávajúcich predpisov k uvedeným zákonom
znalosti právnych aktov EÚ vo veterinárnej a potravinovej oblasti

Štátna veterinárna a potravinová správa SR
Botanická 17, 842 13 Bratislava

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 952694  Dátum zverejnenia: 23.11.2010  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: v zmysle platných predpisov