Hlavný štátny radca, dočasná štátna služba, kancelária vedúceho služobného úradu a ústredného riaditeľa ŠVPS SR (Ref. č.: výber 2015/3/KVSÚ)

ŠVPS SR

Miesto práce
SVPS SR, Botanická 17, 842 13 Bratislava
Termín nástupu
ihneď po úspešnom výbere
Ponúkaný plat (brutto)
podľa zákona č. 400/2009 Z. z. o štátnej službe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvorba pozičných dokumentov vo vymedzenej oblasti na úrovni ústredného orgánu štátnej správy, ktorý vykonáva štátne záležitosti na celoštátnej úrovni. Koordinovanie celoštátneho systému s najširšími vonkajšími a vnútornými väzbami na ďalšie zložité a rozsiahle systémy rôznych odborov a smerov s dôsledkami za rozhodnutia s celoštátnym dosahom na úrovni ostatného ústredného orgánu štátnej správy orgánu alebo úradu, ktorý vykonáva štátne záležitosti na celoštátnej úrovni. Plnenie úloh súvisiacich s predsedníctvom Slovenskej Republiky v Rade EÚ a ich koordinovanie na národnej a európskej úrovni.

Informácie o výberovom konaní

- písomná žiadosť o zaradenie do výberu
- kópia vysvedčenia alebo diplomu o najvyššom dosiahnutom vzdelaní
- kópia diplomu alebo dokladu osvedčujúceho jazykové znalosti
- výpis z registra trestov nie starší ako tri mesiace
- profesijný štruktúrovaný životopis
- čestné vyhlásenie o pravdivosti všetkých údajov uvádzaných v žiadosti, diplome a v životopise
- čestné vyhlásenie o trvalom pobyte na území SR
- čestné vyhlásenie o štátnom občianstve SR
- čestné vyhlásenie o zdravotnej spôsobilosti na vykonávanie štátnej služby
- písomný súhlas o tom, že materiály, ktoré uchádzač poskytne v súvislosti so žiadosťou o zaradenie do vnútorného výberového konania bude môcť služobný úrad spracovávať podľa zákona č.123/2013 Z .z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov
- požadované doklady zaslať do 3 dní od zverejnenia výberu, rozhodujúci je dátum odania na poštovej pečiatke
- na obálke uviesť číslo výberu 2015/3/KVSÚ
- prihlásený uchádzači spĺňajúci požiadavky výberu obdržia pozvánku na výber poštou

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

veterinárna medicína

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

-znalosť zákona č. 39/2007 Z. z o veterinárnej starostlivosti v znení neskorších predpisov)
-znalosť zákona č. 152/1995 Z. z. o potravinách znení neskorších predpisov
- zmysel pre zodpovednosť, spoľahlivosť, schopnosť pracovať v tíme, komunikatívnosť, vyrovnaný postoj k pracovnému zaťaženiu, adaptabilnosť v riešení problémov

Štátna veterinárna a potravinová správa SR
Botanická 17, 842 13 Bratislava

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ŠVPS SR
Botanická 17
842 13 Bratislava
ID: 2000687   Dátum zverejnenia: 29.6.2015