Inžinier logistiky - Key account manager

SVI Slovakia s.r.o.

Miesto práce
pracovisko Liptovský Hrádok, Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou - podľa dosiahnutej odbornej úrovne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- starostlivosť a rozvíjanie spolupráce so zákazníkmi
- príjem dopytov od zákazníkov
- vypracovávanie cenových ponúk podľa požiadaviek zákazníkov
- vedenie pracovných stretnutí so zákazníkmi v anglickom jazyku
- spolupráca s oddeleniami vo firme
- koordinácia nových projektov
- plánovanie výroby na pridelených projektoch
- reporting

- perspektívna práca v spoločnosti so zahraničnou účasťou
- možnosť odborného a osobného rastu

V prípade záujmu pošlite e-mailom Váš štruktúrovaný životopis v slovenskom a cudzom jazyku na našu adresu a v subjekte e-mailu uveďte názov pozície "Inžinier logistiky".
S ohľadom na zákon o ochrane osobných údajov Vás prosíme o pripojenie Vášho súhlasu na spracovanie Vami uvedených osobných údajov za účelom náborového procesu spoločnosti SVI Slovakia s.r.o.
Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti, avšak iba vybraní kandidáti spĺňajúci stanovené kritériá budú pozvaní na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.7.2017 (ostáva ešte 34 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- prax v oblasti logistiky a nákupu výhodou
- schopnosť tímovej práce
- komunikatívnosť
- schopnosť pracovať pod časovým tlakom
- odolnosť voči stresu
- samostatnosť, zodpovednosť, precíznosť

Spoločnosť SVI Slovakia s.r.o. je dcérskou spoločnosťou rakúskej spoločnosti SVI Austria zameraná na:
- kompletovanie a testovanie káblov a káblových zväzkov,
- kompletovanie a testovanie elektrických a elektronických zariadení,
- osádzanie, výroba a testovanie PCBA (dosiek plošných spojov).
- montáž, údržba a opravy telekomunikačných zariadení vrátane napájacích zdrojov.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Vysne Fabriky 739
033 01 Liptovsky Hradok

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Vlčková
Tel.: 0445202522
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2674990   Dátum zverejnenia: 22.6.2017