Výrobný inžinier/ technológ pre výrobu káblov a káblových zväzkov

SVI Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Liptovský Hrádok, Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
po vzájomnej dohode
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou v závislosti na dosiahnutej odbornej úrovni

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- cenové kalkulácie nových výrobkov
- technologická príprava výroby
- tvorba technologickej dokumentácie
- realizácia prvých vzoriek
- zavádzanie nových výrobkov do sériovej výroby
- riadenie zmenového konania

- perspektívna práca v spoločnosti so zahraničnou účasťou
- možnosť ďalšieho profesijného rastu
- zahraničné pracovné cesty

V prípade záujmu pošlite e-mailom Váš štruktúrovaný životopis v slovenskom a cudzom jazyku na našu adresu a v subjekte e-mailu uveďte názov pozície "Výrobný inžinier/Technológ".

S ohľadom na zákon o ochrane osobných údajov Vás prosíme o pripojenie Vášho súhlasu na spracovanie Vami uvedených osobných údajov za účelom náborového procesu spoločnosti SVI Slovakia s.r.o.

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti, avšak iba vybraní kandidáti spĺňajúci stanovené kritériá budú pozvaní na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

13.4.2017 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektro resp. strojárenské

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komplexné technické myslenie so zmyslom pre detaily
- schopnosť tímovej práce, flexibilita
- schopnosť pracovať pod časovým tlakom
- praktické skúsenosti z oblasti elektrotechnickej výroby výhodou

Spoločnosť SVI Slovakia s.r.o. je dcérskou spoločnosťou rakúskej spoločnosti SVI Austria zameraná na:
- kompletovanie a testovanie káblov a káblových zväzkov,
- kompletovanie a testovanie elektrických a elektronických zariadení,
- výrobu a testovanie dosiek plošných spojov,
- montáž, údržba a opravy telekomunikačných zariadení vrátane napájacích zdrojov.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Vysne Fabriky 739
033 01 Liptovsky Hradok

Kontakt

ID: 262497   Dátum zverejnenia: 7.3.2017