Inžinier elektronik - technológ pre výrobu DPS

SVI Slovakia s.r.o.

Miesto práce
pracovisko Liptovský Hrádok, Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
po vzájomnej dohode
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava výrobnej technologickej dokumentácie v oblasti výroby a testovanie osadených DPS
- praktické overovanie výrobných postupov
- komplexná praktická technologická podpora pre výrobu osadených DPS (SMT+THT)

- perspektívna práca v spoločnosti so zahraničnou účasťou
- možnosť profesného rastu
- možnosť zahraničných pracovných ciest

V prípade záujmu pošlite štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku na doleuvedenú e-mailovú adresu s predmetom správy: Inžinier elektronik - technológ . V sprievodnom liste uveďte prosím aj prehlásenie, že v zmysle zákona 122/2013 dávate súhlas spoločnosti SVI Slovakia na spracovanie Vašich osobných údajov pre účely výberového konania. Odpovieme len vybraným uchádzačom.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2016 (ostáva ešte 63 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika resp. elektronika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- znalosti z oblasti technológie osádzania SMD súčiastok
- znalosti z oblasti technológie osádzania vývodových súčiastok
- znalosti technológií spájkovania
- analytické myslenie
- precíznosť, presnosť, dôslednosť, samostatnosť, iniciatívnosť, kreativita
- odolnosť voči stresu

Spoločnosť SVI Slovakia s.r.o. je zameraná na:
- kompletovanie a testovanie káblov a káblových zväzkov,
- kompletovanie a testovanie elektrických a elektronických zariadení,
- výrobu a testovanie dosiek plošných spojov,
- montáž, údržba a opravy telekomunikačných zariadení vrátane napájacích zdrojov.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Vysne Fabriky 739
033 01 Liptovsky Hradok

Kontakt

Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2458758   Dátum zverejnenia: 21.9.2016