Inžinier kvality

SVI Slovakia s.r.o.

Miesto práce
pracovisko Liptovský Hrádok, Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kontrola a meranie prvých vzoriek výrobkov pre zákazníkov,
- komunikácia so zákazníkmi a riešenie vzniknutých problémov,
- vykonávanie interných auditov kvality,
- spolupráca s výrobným úsekom a inými úsekmi spoločnosti, týkajúcich sa kvality
produktu,
- školenie pracovníkov o nezhodách a prijatých nápravných a preventívnych opatreniach,
- analyzovanie nedostatkov a prijímanie nápravných a preventívnych opatrení.

- pre zamestnaných záujemcov možnosť podpisu pracovnej zmluvy na dobu neurčitú, hneď s dátumom nástupu po skončení výpovednej doby,
- práca v medzinárodnej spoločnosti
- priaznivé podmienky pre odborný a osobnostný rast
- sociálny program spoločnosti

Svoje životopisy v anglickom a slovenskom jazyku posielajte na doleuvedenú e-mailovú adresu.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspeli vo výberovom procese budú po jeho skončení zlikvidované, v zmysle z.č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

V zmysle Zákona NR SR č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov, kandidát zaslaním svojich osobných materiálov dáva súhlas so spracovaním jeho osobných údajov za účelom sprostredkovania zamestnania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, kvalita

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Internet (e-mail, www) - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- vzdelanie technického zamerania (prax v elektrotechnickej výrobe, kvalita výhodou)
- znalosť ISO9001, IPC 610, 620 výhodou
- dobrá znalosť práce s PC
- samostatný, zodpovedný a flexibilný, so zmyslom pre detail, organizovanosť a poriadok

Spoločnosť SVI Slovakia s.r.o. je dcérskou spoločnosťou rakúskej spoločnosti SVI Austria zameraná na:
- kompletovanie a testovanie káblov a káblových zväzkov,
- kompletovanie a testovanie elektrických a elektronických zariadení,
- výrobu a testovanie dosiek plošných spojov,
- montáž, údržba a opravy telekomunikačných zariadení vrátane napájacích zdrojov.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Vysne Fabriky 739
033 01 Liptovsky Hradok
ID: 1007348   Dátum zverejnenia: 1.2.2017