Inžinier kvality (s náborovým príspevkom)

SVI Slovakia s.r.o.

Miesto práce
pracovisko Liptovský Hrádok, Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou, náborový príspevok vo výške nástupného platu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kontrola a meranie prvých vzoriek výrobkov pre zákazníkov,
- riadenie a spracovávanie zákazníckych reklamácii,
- komunikácia so zákazníkmi a riešenie vzniknutých problémov,
- včasné a objektívne spracovanie 8D hlásení,
- vykonávanie interných auditov kvality,
- spolupráca s výrobným úsekom a inými úsekmi spoločnosti, týkajúcich sa kvality
produktu,
- školenie pracovníkov o nezhodách a prijatých nápravných a preventívnych opatreniach,
- analyzovanie nedostatkov a prijímanie nápravných a preventívnych opatrení.

- pre zamestnaných záujemcov možnosť podpisu pracovnej zmluvy na dobu neurčitú, hneď s dátumom nástupu po skončení výpovednej doby,
- náborový príspevok vo výške nástupného platu,
- práca v medzinárodnej spoločnosti
- priaznivé podmienky pre odborný a osobnostný rast
- sociálny program spoločnosti

Svoje životopisy v anglickom a slovenskom jazyku posielajte na doleuvedenú e-mailovú adresu.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspeli vo výberovom procese budú po jeho skončení zlikvidované, v zmysle z.č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

V zmysle Zákona NR SR č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov, kandidát zaslaním svojich osobných materiálov dáva súhlas so spracovaním jeho osobných údajov za účelom sprostredkovania zamestnania.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

25.1.2017 (ostáva ešte 48 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, kvalita

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Internet (e-mail, www) - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- vzdelanie technického zamerania (prax v elektrotechnickej výrobe, kvalita výhodou)
- znalosť ISO9001, IPC 610, 620 výhodou
- dobrá znalosť práce s PC
- samostatný, zodpovedný a flexibilný, so zmyslom pre detail, organizovanosť a poriadok

Spoločnosť SVI Slovakia s.r.o. je zameraná na:
- kompletovanie a testovanie káblov a káblových zväzkov,
- kompletovanie a testovanie elektrických a elektronických zariadení,
- výrobu a testovanie dosiek plošných spojov,
- montáž, údržba a opravy telekomunikačných zariadení vrátane napájacích zdrojov.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Vysne Fabriky 739
033 01 Liptovsky Hradok

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 1007348   Dátum zverejnenia: 2.12.2016