Hľadáte si výhodnú prácu aj popri zamestnaní? Obchodný zástupca

Svetlana Labonová

OC Komunál, Námestie Slobody 2, Vranov nad Topľou, 09301, 2.Poschodie, okres Vranov nad Topľou
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmienky (brutto)
10 - 2000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

náplň práce je jednoduchá, spisujú sa len zmluvy s klientom. Klienti prídu za vami a podpišete žiadosť o úver.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Zástupca spoločnosti Profi Credit Slovakia s.r.o., ktorá je už viac ako 15 rokov na trhu.Naša spoločnosť sa zameriava na klientov, ktorý preferujú osobný prístup.Služby a konzultácie s klientom poskytujeme zadarmo a diskrétne na dohodnutom mieste a čase.Ponúkame jednoduchú dokumentáciu a ponúkame pôžičky, ktoré vyhovujú klientom.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2003302  Dátum zverejnenia: 5.2.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 10 - 2000 EUR/mesiac