Sociálny pracovník detského mobilného hospicu

SVETIELKO POMOCI n.o.

Miesto práce
Košice, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou, na základe praxe a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Podpora detí s onkologickými chorobami a ich rodín.

Bezplatné vzdelávanie
Odborný a profesionálny rast
Priateľské prostredie, tvorivá práca

Informácie o výberovom konaní

Ak vás zaujala naša ponuka zašlite nám:
štruktúrovaný životopis
motivačný list s popisom vašich skúseností
na mailovú adresu: [email protected].

Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky kvalifikačné predpoklady.
Viac informácií na www.svetielkopomoci.sk alebo www.detskyhospic.sk.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Sociálna práca

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Komunikatívnosť, samostatnosť, tvorivosť
Nutná minimálne 3-ročná prax na pozícii sociálneho pracovníka. Pozícia nie je vhodná pre uchádzača bez praxe v danej oblasti.

SVETIELKO POMOCI n.o. poskytuje dlhodobú pomoc deťom s onkologickými chorobami a ich rodinám rodinám v Košickom a Prešovskom kraji. Poskytuje rôzne druhy podpory: sociálnu a psychologickú starostlivosť, hospicovú starostlivosť v domácom prostredí, prepravnú službu, materiálnu a finančnú pomoc.
Viac informácií nájdete na stránke www.svetielkopomoci.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2638516  Dátum zverejnenia: 2.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou, na základe praxe a skúseností