Referent pre facility manažment- Nemocnica s poliklinikou Dunajská Streda, a.s

Nemocnica s poliklinikou Dunajská Streda, a.s. Veľkoblahovská 23 Dunajská Streda 929 01, okres Dunajská Streda
Termín nástupu
Po ukončení výberového konania
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

V sieti Penta Hospitals vytvárame modernejšie medicínske prostredie nemocníc a polikliník. Spájajú nás spoločné hodnoty ako rešpekt, zodpovednosť a tímová práca. Pre nás je každý pacient priorita.

Staňte sa našou súčasťou a prispievajte k zlepšovaniu kvality zdravotníctva na Slovensku.

Náplň práce a zodpovednosť

Chceš sa aj ty pridať do nášho tímu špecialistov? Rád by si sa aj ty posunul vo svojej kariére a pracoval u silného a stabilného zamestnávateľa?

Pre našu nemocnicu v Dunajskej Strede hľadáme:
Referenta pre facility manažment.
Čo by bolo tvojou náplňou práce?
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
  • Ochrana životného prostredia – evidencia a nakladanie s odpadmi
  • Nájomné zmluvy – komunikácia s nájomcami, príprava nájomných zmlúv, výpočet nájomného a služieb spojených s nájmom
  • Údržba areálu nemocnice- zabezpečenie čistoty, starostlivosť o zeleň, zimná údržba
  • Upratovanie interiérov nemocnice, mimo lôžkových oddelení- zabezpečenie čistoty a hygienických požiadaviek
  • Medicinálne plyny- zabezpečenie dodávky a evidencia
  • Recepcia/vrátnica – zabezpečenie služieb informovania klientov/pacientov
  • Vecná kontrola faktúr za vyššie uvedené oblasti
  • Tvorba rozpočtov pre uvedené oblasti
  • Sledovanie a kontrola nákladov súvisiacich s vyššie uvedenými oblasťami
  • Súčinnosť s ostatnými oddeleniami

Čo Vám ponúkame

práca v tíme špecialistov na profesionálnej úrovni
dynamické a prestížne pracovné prostredie
kariérny rast
dobré platové ohodnotenie
práca pre sieť niekoľkých spoločností
rôzne finančné i nefinančné Benefity
Benefity

Kandidát by mal mať

Čo od Vás očakávame

  • prax min. 3 roky v oblasti správy budov a nájomných vzťahov

Vzdelanie

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika, alebo technický smer

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

V prípade záujmu Vás prosíme o zaslanie životopisu v slovenskom jazyku. Do predmetu správy prosíme uviesť názov pozície o ktorú sa uchádzate. Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.
Ďakujeme Vám za prejavený záujem a dôveru.

K životopisu pripojte aj nasledujúci text:
,,Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti SVET ZDRAVIA, a.s. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu jedného roka, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."

Kontaktovať Vás bude

Mgr. Miroslava Pástorová
Tel.: +421907716997
E-mail: poslať životopis
MÁM ZÁUJEM

Našou víziou je stať sa prvou voľbou pre pacientov a inšpirovať ostatných, aby zlepšili zdravotníctvo v strednej a východnej Európe.

www.procare.sk
www.pentahospitals.sk/volne-pozicie

ID: 2833424  Dátum zverejnenia: 30.11.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou