Vodič DZS

Svet zdravia, a.s.

Miesto práce
Galanta
Termín nástupu
po ukončení výberového konania
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Zabezpečuje prevoz pacientov počas pracovnej doby, prevoz pacientov počas služby (pohotovosť po pracovnej dobe)
-Zabezpečuje a zodpovedá za prevoz biologického materiálu na diagnostiku
-V prípade potreby zabezpečuje dovoz lekára a sestry, ktorí majú príslužbu, , prevoz detského pacienta,
-Zodpovedá za žiadanky na prepravu, ich potvrdenie príslušným lekárom a spätné doručenie na dispečing
-Zodpovedá za technický stav vozidla, čistotu vozidla a vedie predpísanú evidenciu spojenú s užívaním motorového vozidla, jeho údržbou, opravami a dezinfekciou
-Dodržiava dopravné predpisy, harmonogram rozvozov

Podpora Vašej kvalifikácie/rastu
- motivujúce a spravodlivé mzdové ohodnotenie
- perspektívne a stabilné zamestnanie vo Vašom regióne
- spolupatričnosť zamestnancov a dobré medziľudské vzťahy
- zamestnanecké Benefity

Prosíme uchádzačov o predloženie motivačného listu, CV v SJ na adresu: zuzana.lesova@svetzdravia.com

Do predmetu správy prosíme uviesť názov pozície o ktorú sa uchádzate.
Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky. A budú zaradený do výberového konania.
Ďakujeme Vám za prejavený záujem a dôveru.

K životopisu pripojte aj nasledujúci text:
,,Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti SVET ZDRAVIA, a.s. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu jedného roka, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2016 (ostáva ešte 24 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

minimálne 2 roky praxe ako profesionálny vodič s vodičským oprávnením skupiny B a viac
psychická spôsobilosť na prácu vodiča – psychotesty
prax na pozícii sanitár, opatrovateľ, zdravotná sestra, zdravotnícky asistent a pod. výhodou
nevyhnutná znalosť cestnej siete v oblasti Galanta

komunikatívnosť, bezúhonnosť
zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita, aktívny prístup, dodržiavanie pravidiel, schopnosť určiť priority
výpis z registra trestov

Svet zdravia je sieťou silných a stabilných regionálnych nemocníc.
Našim pacientom ponúkame dostupnú a vysokokvalitnú zdravotnú starostlivosť, otvorenú komunikáciu, dôveru a oporu v momentoch, keď ju najviac potrebujú.
V súčasnosti spravujeme štrnásť všeobecných nemocníc v rámci Slovenska, sme tak najväčšou sieťou ústavných zdravotníckych zariadení na Slovensku.
Toto unikátne postavenie nás motivuje k neustálemu zlepšovaniu našich služieb, ale i k zvyšovaniu štandardov poskytovania zdravotnej starostlivosti v celoslovenskom meradle.

www.svetzdravia.com

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Digital Park II, Einsteinova 25, 851 01 Bratislava, Office: Trade Center, ul. Trieda SNP 37/395
040 11 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Lešová
Tel.: +421 918 544 952
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2833414   Dátum zverejnenia: 30.11.2016