Primár psychiatrického oddelenia

Svet zdravia, a.s.

Miesto práce
Nemocnica s poliklinikou Sv. Lukáša Galanta, a. s.
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
podľa platnej legislatívy resp.dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete pracovať v jednej z našich nemocníc, v ktorých sa neustále napreduje v skvalitňovaní služieb? Chceli by ste byť práve vy členom tímu vynikajúcich špecialistov ?
Momentálne hľadáme pre našu nemocnicu v Galante Primára pre psychiatrické oddelenie
Vašou hlavnou náplňou práce by bolo:
-riadenie, zabezpečovanie a kontrolovanie poskytovania zdravotnej starostlivosti na psychiatrickom oddelení
- organizovanie činnosti oddelenia
- vykonávanie odbornej špecializovanej diagnostickej a preventívno-liečebnej činnosti v danom odbore

• spravodlivé mzdové ohodnotenie
• podpora vzdelávania a rozvoja zamestnancov
• spolupatričnosť zamestnancov a dobré medziľudské vzťahy
• karta zliav

V prípade záujmu Vás prosíme o zaslanie životopisu v slovenskom jazyku. Do predmetu správy prosíme uviesť názov pozície o ktorú sa uchádzate. Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.
Ďakujeme Vám za prejavený záujem a dôveru.

K životopisu pripojte aj nasledujúci text:
,,Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti SVET ZDRAVIA, a.s. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu jedného roka, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

špecializácia v odbore psychiatria

schopnosť vedenia a motivácie pracovného tímu, flexibilita, samostatnosť, aktívny prístup, zodpovednosť, dodržiavanie pravidiel, schopnosť riešiť krízové situácie

Svet zdravia je sieťou silných a stabilných regionálnych nemocníc.
Našim pacientom ponúkame dostupnú a vysokokvalitnú zdravotnú starostlivosť, otvorenú komunikáciu, dôveru a oporu v momentoch, keď ju najviac potrebujú.
V súčasnosti spravujeme štrnásť všeobecných nemocníc v rámci Slovenska, sme tak najväčšou sieťou ústavných zdravotníckych zariadení na Slovensku.
Toto unikátne postavenie nás motivuje k neustálemu zlepšovaniu našich služieb, ale i k zvyšovaniu štandardov poskytovania zdravotnej starostlivosti v celoslovenskom meradle.

www.svetzdravia.com

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Digital Park II, Einsteinova 25, 851 01 Bratislava, Office: Trade Center, ul. Trieda SNP 37/395
040 11 Košice
ID: 2786594   Dátum zverejnenia: 29.10.2016