Mzdový účtovník

Svet zdravia, a.s.

Miesto práce
Trade Center, Trieda SNP 37/395, 040 11 Košice
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatné spracovanie mzdovej a personálnej agendy cca 600 zamestnancov nemocnice
Určovanie odpracovaného času z pracovných výkazov a overovanie správnej autorizácie
Kompletné spracovanie mzdovej agendy podľa platných predpisov, predovšetkým: výpočet mzdy vrátane odvodov na sociálne a zdravotné poistenie, výpočet dane zo závislej činnosti, ročné zúčtovanie dane z príjmu FO, výpočet a evidencia nemocenských dávok, zaistenie agendy evidenčných listov, evidencia stravných lístkov
Príprava mesačných a kvartálnych podkladov k reportom
Komunikácia so štátnymi inštitúciami ( zdravotné poisťovne, sociálna poisťovňa, daňový úrad...)
Štvrťročné štatistické hlásenia
Monitoring legislatívnych zmien týkajúcich sa mzdovej agendy
Vedenie personálnej agendy (osobné zložky zamestnancov)
Ovládanie mzdového systému VEMA veľkou výhodou

Stabilný zamestnávateľ vo Vašom regióne
- motivačné a spravodlivé mzdové ohodnotenie
- perspektívne, stabilné zamestnanie
- podpora vzdelávania a rozvoja zamestnancov
- spolupatričnosť zamestnancov a dobré medziľudské vzťahy
- kariérny rast a celospoločenské uznanie
- príjemné pracovné prostredie
- rôzne druhy nepeňažných Benefitov a teambuildingových akcií

V prípade záujmu Vás prosíme o zaslanie životopisu v slovenskom jazyku.
Do predmetu správy prosíme uviesť názov pozície o ktorú sa uchádzate. Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.
Ďakujeme Vám za prejavený záujem a dôveru.

K životopisu pripojte aj nasledujúci text:
,,Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti SVET ZDRAVIA, a.s. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu jedného roka, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Administratívne a ekonomické znalosti

Mzdové účtovníctvo - expert
Personalistika - expert

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Internet (e-mail, www) - pokročilý

Počet rokov praxe

spracovanie miezd v organizácii s min. 200 zamestnancami
3

Zodpovednosť
Odolnosť voči stresu
Dôslednosť
Samostatnosť
Komunikatívnosť

Svet zdravia je sieťou silných a stabilných regionálnych nemocníc.
Našim pacientom ponúkame dostupnú a vysokokvalitnú zdravotnú starostlivosť, otvorenú komunikáciu, dôveru a oporu v momentoch, keď ju najviac potrebujú.
V súčasnosti spravujeme štrnásť všeobecných nemocníc v rámci Slovenska, sme tak najväčšou sieťou ústavných zdravotníckych zariadení na Slovensku.
Toto unikátne postavenie nás motivuje k neustálemu zlepšovaniu našich služieb, ale i k zvyšovaniu štandardov poskytovania zdravotnej starostlivosti v celoslovenskom meradle.

www.svetzdravia.com

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Digital Park II, Einsteinova 25, 851 01 Bratislava, Office: Trade Center, ul. Trieda SNP 37/395
040 11 Košice
ID: 2756335   Dátum zverejnenia: 7.10.2016