Sestra špecialistka v inštrumentovaní na operačnej sále

Nemocnica s poliklinikou Sv. Lukáša Galanta, a. s., okres Galanta
Termín nástupu
assap
Mzdové podmienky (brutto)
podľa platnej legislatívy resp.dohodou

V sieti Penta Hospitals vytvárame modernejšie medicínske prostredie nemocníc a polikliník. Spájajú nás spoločné hodnoty ako rešpekt, zodpovednosť a tímová práca. Pre nás je každý pacient priorita.

Staňte sa našou súčasťou a prispievajte k zlepšovaniu kvality zdravotníctva na Slovensku.

Náplň práce a zodpovednosť

Chcete pracovať v jednej z našich nemocníc, v ktorých sa neustále napreduje v skvalitňovaní služieb? Chceli by ste byť práve vy členom tímu vynikajúcich špecialistov ?
V súčasnosti pre našu nemocnicu v Galante hľadáme Sestru špecialistku v inštrumentovaní na operačnej sále .
Vašou hlavnou náplňou práce bude:
Samostatná odborná práca na operačných sálach spojená s prípravou na vykonanie operácie a inštrumentovanie pri operačných výkonoch.
Zodpovednosť za pripravenosť operačnej sály k jednotlivým operačným výkonom.
Zabezpečovanie stálej pohotovosti.

Čo Vám ponúkame

Stabilný zamestnávateľ vo Vašom regióne
  • motivačné a spravodlivé mzdové ohodnotenie
  • perspektívne, stabilné zamestnanie
  • podpora vzdelávania a rozvoja zamestnancov
  • spolupatričnosť zamestnancov a dobré medziľudské vzťahy
  • kariérny rast a celospoločenské uznanie
  • neustále investície do medicínskej techniky
  • príjemné pracovné prostredie
Benefity

Kandidát by mal mať

Čo od Vás očakávame

Starostlivosť, zodpovednosť, komunikácia, manuálna zručnosť, samostatnosť, flexibilita, aktívny prístup, dodržiavanie pravidiel, schopnosť riešiť kritické situácie, plnenie úloh načas, bezchybne a v požadovanej odbornosti, schopnosť určiť priority.

Vzdelanie

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

špecializácia v príslušnom odbore

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

V prípade záujmu Vás prosíme o zaslanie životopisu v slovenskom jazyku. Do predmetu správy prosíme uviesť názov pozície o ktorú sa uchádzate. Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.
Ďakujeme Vám za prejavený záujem a dôveru.

K životopisu pripojte aj nasledujúci text:
,,Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti SVET ZDRAVIA, a.s. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu jedného roka, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."

Kontaktovať Vás bude

Mgr. Miroslava Pástorová
Tel.: +421907716997
E-mail: poslať životopis
MÁM ZÁUJEM

Našou víziou je stať sa prvou voľbou pre pacientov a inšpirovať ostatných, aby zlepšili zdravotníctvo v strednej a východnej Európe.

www.procare.sk
www.pentahospitals.sk/volne-pozicie

ID: 2425091  Dátum zverejnenia: 5.2.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: podľa platnej legislatívy resp.dohodou