Facility manager pre zdravotnícke zariadenie v Dunajskej Strede

Nemocnica s poliklinikou Dunajská Streda, a.s. Veľkoblahovská č. 23 929 01 Dunajská Streda, okres Dunajská Streda
Termín nástupu
assap
Mzdové podmienky (brutto)
Spresnenie na osobnom pohovore

V sieti Penta Hospitals vytvárame modernejšie medicínske prostredie nemocníc a polikliník. Spájajú nás spoločné hodnoty ako rešpekt, zodpovednosť a tímová práca. Pre nás je každý pacient priorita.

Staňte sa našou súčasťou a prispievajte k zlepšovaniu kvality zdravotníctva na Slovensku.

Náplň práce a zodpovednosť

Zabezpečiť bezpečnú a spoľahlivú prevádzku zdravotníckeho zariadenia po technickej stránke vlastnými pracovníkmi a externými poskytovateľmi prác a služieb so zreteľom na ekonomickú výhodnosť.
Plánovať opravy, obnovu a modernizáciu stavebných častí a technických zariadení
Pripravovať finančné plány a sledovať čerpanie nákladov na dodávky a služby súvisiace so správou a údržbou budov, pozemkov a zariadení
Navrhovať riešenia s cieľom znížiť, resp. vylúčiť vznik havarijných situácií, ktoré môžu ohroziť bezpečnosť, prevádzku a vznik škôd na zariadeniach
Navrhovať riešenia s cieľom kontinuálneho zvyšovania efektívnosti v oblasti správy a údržby budov a zariadení
Zabezpečovať operatívnu a preventívnu údržbu stavebných častí a zariadení, implementovať nápravné opatrenia
Koordinovať činnosti interných zamestnancov a externých dodávateľov (servis, údržba, zabezpečenie BOZP a PO, metrológia, ...)
Zabezpečovať energetický manažment, odpadové hospodárstvo, servis a opravy medicínskych zariadení, ochranu pred požiarmi, atď.

Čo Vám ponúkame

Podpora Vašej kvalifikácie/rastu
  • motivujúce a spravodlivé mzdové ohodnotenie
  • perspektívne a stabilné zamestnanie vo Vašom regióne
  • spolupatričnosť zamestnancov a dobré medziľudské vzťahy
  • zamestnanecké Benefity
Benefity

Kandidát by mal mať

Čo od Vás očakávame

Systematický prístup, analytické myslenie, schopnosť rozhodovania a prevzatia zodpovednosti za svoje rozhodnutia, schopnosť pozitívne motivovať ľudí k dosahovaniu lepších výkonov, efektívne komunikovať smerom k podriadeným (robotnícke pozície ) a smerom k manažmentu spoločnosti, samostatnosť v riešení situácií, iniciatívnosť v navrhovaní zmien vedúcich k zefektívneniu činností, schopnosť správne stanovovať priority, precíznosť, flexibilita, schopnosť zvládať kritické situácie, tímový hráč
Prezentačné zručnosti.
Čítanie výkresov projektovej dokumentácie.
Prax minimálne 3 roky v riadení ľudí.
Znalosť maďarského jazyka na komunikačnej úrovni.
Skúsenosti so správou a údržbou zdravotníckych budov a zariadení je výhodou.

Vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

VŠ technického zamerania

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavenú dôveru a záujem pracovať pre našu nemocnicu v Dunajskej Strede.
K Vašej žiadosti a životopisu prosím pripojte aj súhlas so spracovaním osobných údajov pre našu spoločnosť.
Kontaktovať budeme len tých kandidátov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky na inzerovanú pozíciu.

Kontaktovať Vás bude

Mgr. Miroslava Pástorová
Tel.: +421907716997
E-mail: poslať životopis
MÁM ZÁUJEM

Našou víziou je stať sa prvou voľbou pre pacientov a inšpirovať ostatných, aby zlepšili zdravotníctvo v strednej a východnej Európe.

www.procare.sk
www.pentahospitals.sk/volne-pozicie

ID: 2195809  Dátum zverejnenia: 24.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Spresnenie na osobnom pohovore