Primár interného oddelenia

Všeobecná nemocnica v Žiari nad Hronom Ul. Sládkovičova 11, 965 37 Žiar nad Hronom, okres Žiar nad Hronom
Termín nástupu
1.8.2015
Mzdové podmienky (brutto)
podľa platnej legislatívy respektíve dohodou

V sieti Penta Hospitals vytvárame modernejšie medicínske prostredie nemocníc a polikliník. Spájajú nás spoločné hodnoty ako rešpekt, zodpovednosť a tímová práca. Pre nás je každý pacient priorita.

Staňte sa našou súčasťou a prispievajte k zlepšovaniu kvality zdravotníctva na Slovensku.

Náplň práce a zodpovednosť

Chcete pracovať v jednej z našich nemocníc, v ktorých sa neustále napreduje v skvalitňovaní služieb?
Chceli by ste byť práve Vy členom tímu vynikajúcich špecialistov ?
V súčasnosti pre našu nemocnicu v Žiar nad Hronom, vyberáme Primára pre Interné oddelenie.
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
• riadenie, zabezpečovanie a kontrolovanie poskytovania zdravotnej starostlivosti v interná medicína
• organizovanie činnosti oddelenia
• vykonávanie odbornej špecializovanej diagnostickej a preventívno liečebnej činnosti v danom odbore

Čo Vám ponúkame

Stabilný zamestnávateľ vo Vašom regióne
  • motivačné a spravodlivé mzdové ohodnotenie
  • perspektívne, stabilné zamestnanie
  • podpora vzdelávania a rozvoja zamestnancov
  • spolupatričnosť zamestnancov a dobré medziľudské vzťahy
  • kariérny rast a celospoločenské uznanie
  • neustále investície do medicínskej techniky
  • príjemné pracovné prostredie
Benefity

Kandidát by mal mať

Čo od Vás očakávame

Vysoká odbornosť
  • Organizačné a riadiace schopnosti
  • Proklientský prístup
  • Záujem o odborný a osobnostný rast
  • Komunikatívnosť, zodpovednosť a ústretovosť, samostatnosť, tímová práca, schopnosť riešiť kritické situácie, schopnosť určiť priority, príjemné vystupovanie
Ďalšie zručnosti:
  • užívateľská znalosť Microsoft Word, Microsoft Excel, Microsoft Outlook

Vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

všeobecné lekárstvo, špecializácia v odbore interná medicína

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Ak sa chcete zúčastniť výberového konania prosíme Vás o zaslanie životopisu v slovenskom jazyku. Do predmetu správy prosíme uviesť názov pozície o ktorú sa uchádzate. Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.
Ďakujeme Vám za prejavený záujem a dôveru.

K životopisu pripojte aj nasledujúci text:
,,Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti SVET ZDRAVIA, a.s. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu jedného roka, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."

Kontaktovať Vás bude

Mgr. Miroslava Pástorová
Tel.: +421907716997
E-mail: poslať životopis
MÁM ZÁUJEM

Našou víziou je stať sa prvou voľbou pre pacientov a inšpirovať ostatných, aby zlepšili zdravotníctvo v strednej a východnej Európe.

www.procare.sk
www.pentahospitals.sk/volne-pozicie

ID: 2181941  Dátum zverejnenia: 15.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: podľa platnej legislatívy respektíve dohodou