Mobilná pracovná skupina Svet zdravia, a. s.

Sieť nemocníc Svet zdravia, a.s., Banskobystrický kraj, Trenčiansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
assap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

V sieti Penta Hospitals vytvárame modernejšie medicínske prostredie nemocníc a polikliník. Spájajú nás spoločné hodnoty ako rešpekt, zodpovednosť a tímová práca. Pre nás je každý pacient priorita.

Staňte sa našou súčasťou a prispievajte k zlepšovaniu kvality zdravotníctva na Slovensku.

Náplň práce a zodpovednosť

Mobilná pracovná skupina: Zloženie skupiny : 3-4 pracovníci, ktorí budú mať na starosť:
vykonávanie prípravných, pomocných a hlavných stavebných prác, pri drobných rekonštrukciách (väčšinou nemocničných izieb a hygienických buniek)
  • drobné búracie práce a príprava priestorov na prestavbu,
  • ručný presun stavebných hmôt, polotovarov a výrobkov,
  • príprava maltovín a betónov na stavbe v malom množstve,
  • mechanické alebo chemické odstraňovanie starých náterov, obkladov a dlažieb
  • murárske práce, realizácia nových murovaných a sadrokartónových priečok,
  • kompletná realizácia obkladov a dlažieb, omietok a SDK podhľadov,
  • vodoinštalatérske práce, osadenie a napojenie zariaďovacích predmetov na existujúce rozvody
  • kompletizácia riešených priestorov do finálnej podoby

Čo Vám ponúkame

podporu Vašej kvalifikácie/rastu
  • motivujúce a spravodlivé mzdové ohodnotenie
  • perspektívne a stabilné zamestnanie vo Vašom regióne
  • spolupatričnosť zamestnancov a dobré medziľudské vzťahy
  • zamestnanecké Benefity
Benefity

Kandidát by mal mať

Vzdelanie

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavenú dôveru a záujem pracovať pre našu sieť nemocníc Svet zdravia, a.s.
Kontaktná osoba:
[email protected]
K Vašej žiadosti a životopisu prosím pripojte aj súhlas so spracovaním osobných údajov pre našu spoločnosť.
Kontaktovať budeme len tých kandidátov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky na inzerovanú pozíciu.
Ďakujeme

Kontaktovať Vás bude

Mgr. Miroslava Pástorová
Tel.: +421907716997
E-mail: poslať životopis
MÁM ZÁUJEM

Našou víziou je stať sa prvou voľbou pre pacientov a inšpirovať ostatných, aby zlepšili zdravotníctvo v strednej a východnej Európe.

www.procare.sk
www.pentahospitals.sk/volne-pozicie

ID: 2152481  Dátum zverejnenia: 22.6.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou