Asistentka riaditeľa nemocnice Svet zdravia Rimavská Sobota

Všeobecná nemocnica Rimavská Sobota, Šrobárova 1, 979 12 Rimavská Sobota, okres Rimavská Sobota
Termín nástupu
assap

V sieti Penta Hospitals vytvárame modernejšie medicínske prostredie nemocníc a polikliník. Spájajú nás spoločné hodnoty ako rešpekt, zodpovednosť a tímová práca. Pre nás je každý pacient priorita.

Staňte sa našou súčasťou a prispievajte k zlepšovaniu kvality zdravotníctva na Slovensku.

Náplň práce a zodpovednosť

  • Zodpovedá za vedenie a registratúru zmlúv a právnych predpisov
  • Zabezpečuje administratívnu a organizačnú podporu pre riaditeľa a námestníkov nemocnice
  • Organizuje zabezpečenie zasadnutia predstavenstva, dozornej rady
  • Organizačne zabezpečuje všetky ostatné zasadnutia poriadané riaditeľom nemocnice, prípadne námestníkmi
  • V koordinácii PR a marketingom Svet zdravia, a.s. Spolupracuje na príprave článkov a marketingových aktivít
  • Vykonáva rozúčtovanie nákladov na telefónne hovory
  • Vedie evidenciu cestovných príkazov
  • Vykonáva vyúčtovanie cestovných príkazov

Čo Vám ponúkame

  • podpora Vašej kvalifikácie/ osobného rastu
  • motivujúce a spravodlivé mzdové ohodnotenie
  • perspektívne a stabilné zamestnanie vo Vašom regióne
  • spolupatričnosť zamestnancov a dobré medziľudské vzťahy
Benefity

Kandidát by mal mať

Čo od Vás očakávame

Zodpovednosť, organizačné schopnosti, komunikácia, samostatnosť, flexibilita, aktívny prístup , dodržiavanie pravidiel, schopnosť riešiť kritické situácie, schopnosť určiť priority

Vzdelanie

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Eekonomický

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavenú dôveru a záujem pracovať pre našu nemocnicu Svet zdravia Rimavská Sobota. Vašu žiadosť a životopis zasielajte prosím na e mail adresu: [email protected]
K Vašej žiadosti a životopisu prosím pripojte aj súhlas so spracovaním osobných údajov pre našu spoločnosť.
Kontaktovať budeme len tých kandidátov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky na inzerovanú pozíciu.

Kontaktovať Vás bude

Ing. Dominika Mušinská
E-mail: poslať životopis
MÁM ZÁUJEM

Našou víziou je stať sa prvou voľbou pre pacientov a inšpirovať ostatných, aby zlepšili zdravotníctvo v strednej a východnej Európe.

www.procare.sk
www.pentahospitals.sk/volne-pozicie

ID: 1873649  Dátum zverejnenia: 19.9.2014