Obchodný zástupca

SVET DREVA s.r.o.

Miesto práce
Bratislavská 2695/9a, Nitra
Termín nástupu
19.11.2018
Základná mzda je 600,Eur (spolu s odmenami a prémiami 800-900,-Eur v ČISTOM)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívne oslovovanie zákazníkov a prezentovanie produktov.
- odborné a technické poradenstvo k produktom.
- spracovanie cenových ponúk a návrh vizualizácií.

- motivujúce finančné ohodnotenie
- stravné lístky
- príjemné pracovné prostredie a priateľský kolektív
- možnosť nákupu tovaru za zamestnanecké ceny
- polročné odmeny a 13 Plat

životopis + motivačný list zasielajte na e-mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Pokladňa - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
OMEGA - Základy
Adobe Photoshop - Pokročilý
AutoCAD - Základy

Vodičský preukaz

B

Máš rád dizajn a cit pre zariaďovanie interiérov?
Si usmiaty, komunikatívny človek a rád predávaš?
Máš chuť sa učiť a byť v tom čo robíš odborníkom?
Vieš pracovať s webom a novými médiami a nechýbajú ti nápady?
Chceš mať tvorivú a zaujímavú prácu a chceš na sebe pracovať?

Spoločnosť SVET DREVA s.r.o. je na trhu už od roku 2005 a špecializujeme sa na predaj podláh, dvier, terás, fasád a širokého sortiment doplnkov pre interiér a exteriér. V Nitre a po celom Slovensku zastupujeme renomované domáce a zahraničné značky a posúvame hranice v oblasti predaja a poradenstva. Spoločne môžeme dosiahnuť vynikajúce výsledky a napredovať na trhu, ktorý je plný výziev, ale aj príležitostí.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2796706  Dátum zverejnenia: 25.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základná mzda je 600,Eur (spolu s odmenami a prémiami 800-900,-Eur v ČISTOM)