Vodič nákladného automobilu + sťahovák

SVD group s.r.o.

Miesto práce
Staré Grunty 36, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
je možnosť si prácu nezávazne vyskúšať

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluhuje nákladné auto do 7,5 tony, dodávka do 3,5 tony, osobný automobil
- vykonáva manuálnu prácu v priestore výkonu zákazky alebo skladových priestoroch s použitím technických zariadení ako paletový vozík, sťahovácke náradie
- spolupracuje s ostatnými členmi tímu,
- pracuje podľa pravidiel BOZP, interných pravidiel a postupov SVD group s.r.o.,
- spracováva potrebnú dokumentáciu,
- plní ďalšie úlohy v súlade s pokynmi nadriadených,
- práca v jednozmennej prevádzke, občasne aj cez víkend, podľa dohody

- zázemie stabilnej spoločnosti,
- práca v príjemnom pracovnom prostredí a mladom kolektíve,
- ožnosť osobného rozvoja a profesného rastu podporeného školeniami
- bližšie informácie budú komunikované na osobnom stretnutí.
- možnosť si pracovnú pozíciu vyskúšať nezávazne s nárkom na odplatu

SVD group s.r.o. alias „Sťahovanie s vášňou“ jeden z popredných poskytovateľov prepravných a sťahovacích služieb na Slovensku. Onedlho oslavuje celých 17 rokov pôsobenia na slovenskom trhu. Spoločnosť začala ako jedna z prvých poskytovať profesionálne sťahovacie služby, prepravné služby na území Slovenska. Vďaka strategickej integrácii partnerských spoluprác a ponuky služby internej firemnej logistiky v rámci Slovenska sa portfólio výrazne rozšírilo a zo špecialistu na sťahovanie, prepravu a skladovanie sa stala spoločnosť, ktorá dnes prostredníctvom troch špecializovaných pobočiek ponúka komplexné portfólio sťahovacích, prepravných služieb, ponuky brigádnickej práce + SVD - služby všetkého druhu s grom firemnej klientely.

V súčasnosti spoločnosť na Slovensku zamestnáva viac ako 15 ľudí interne plus 100ky externými zamestnancov.
Zabezpečenie vysoko profesionálnych zamestnancov je kľúčom k úspechu spoločnosti vo veci kvalitného servisu, ktorý je z našej strany ukážkový...

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

vodič, sťahovák

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B, C

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vodičský preukaz na riadenie nákladného automobilu C - podmienkou,
- KKV - kvalifikačná karta vodiča - výhodou
- od 10.9.2014 KKV - kvalifikačná karta vodiča - nutnosť
- schopnosť manipulácie s tovarom, ktorá si vyžaduje zohýňanie, dvíhanie, nakladanie a vykladanie bremien,
- skúsenosti s prácou preprava a manipulácia výhodou,
- schopnosť správne počítať a vykonávať jednoduché matematické operácie,
- dobre orientačné schopnosti - nutnosť,
- spoľahlivosť, zodpovednosť a presnosť v riešení zadaných úloh,
- schopnosť práce v rýchlo sa meniacom prostredí a požiadavkách,
- tímová spolupráca,

Sťahovanie s vášnou - naša spoločnosť SVD group s. r. o. vznikla roku 1997 a v súčasnosti patríme medzi najväčšie sťahovacie firmy na Slovensku.Sme spoločnosť, ktorá pôsobí na trhu už niekoľko rokov a máme množstvo spokojných zákazníkov ako aj dlhoročných skúsenosti.
Ponúkame : sťahovania domácnosti, kancelárií, firiem, ťažkých bremien a vzácnych hudobných nástrojov. Ďalšou z oblastí, ktorej sa venujeme už niekoľko rokov je poskytovanie dopravy. Vieme zabezpečiť dopravu pre bežných občanov ale aj firmy v Slovenskej republike ako aj mimo nej.
Adresa spoločnosti
Sťahovacia Agentúra
Prepravná spoločnosť

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1795782  Dátum zverejnenia: 9.9.2014