Čerpacia stanica Shell - Vnútorná obsluha

SVAGA, s.r.o

Miesto práce
J. Palkoviča 4, Považská Bystrica, Púchov, Martin, Žilina
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
22.05.2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pokladník poskytuje služby zákazníkom, aktívne ponúka a predáva určené výrobky,
spracováva všetky platobné transakcie, dokladá tovar, pričom je potrebné dodržiavať všetky bezpečnostné predpisy.
Vykonáva ďalšie práce súvisiace s vedením a údržbou obchodu. Jedná sa o prácu na smeny.

Zamestnanie s garantovaným mesačným platom a bonusovou schémou, ktorá zabezpečuje ďaľší príjem k základnej mzde.
Priateľské prostredie v rámci malého tímu spolupracovníkov
Príležitosť pre vzdelávanie a možnosť kariérneho rozvoja
Odmeny podľa výkonu - možnosť platovo rásť
Zľava na palivo

Do predmetu prosím uviesť mesto v ktorom máte záujem o prácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Dôležité je príjemné a profesionálne vystupovanie vystupovanie
Chuť učiť sa nové veci

Partner spoločnosti SHELL Slovakia, s.r.o., ktorá má medzinárodnú pôsobnosť v oblasti prevádzkovania čerpacích staníc Shell, automobilových a priemyselných olejov a mazív a ďalších rôznych výrobkov a činností.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

J. Palkoviča 4
036 01 Martin

Kontakt

ID: 3070339   Dátum zverejnenia: 19.5.2017