Shell Púchov - Vonkajšia obsluha

SVAGA, s.r.o

Miesto práce
Ulica 1. mája, Púchov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vonkajší predajca

Do pracovnej náplne vonkajšieho predajcu patrí: aktívne ponúkať, predávať a oboznamovať zákazníka s výhodami palív Shell, , kontrolovať hladinu
prevádzkových kvapalín, vykonávať povinnosti súvisiace s prevádzkou, čistotou a údržbou čerpacej stanice a doplňovať tovar v súlade s pracovným plánom a s bezpečnostnými predpismi. Ide o prácu na zmeny.

Stále zamestnanie s garantovaným mesačným platom a bonusovou schémou, ktorá zabezpečuje ďaľší príjem k základnej mzde.
Priateľské prostredie v rámci malého tímu spolupracovníkov
Príležitosť pre vzdelávanie a možnosť kariérneho rozvoja
Odmeny podľa výkonu
Atraktívne motivačné programy ( sútaže)
Zľavy na palivo
Odmenou za vynikajúci pracovný výkon je možnosť napr. navštíviť výrobnú továreň Ferrari v Talianskom Maranelle alebo sa zúčastniť na pretekoch Formuly 1 v Európe či spoznať iné úžastné miesto na svete.

Informácie o výberovom konaní

žiadame Vás uviesť do predmetu emailu Vonkajšia obsluha

Vybraný záujemca bude kontaktovaný emailom alebo telefonicky

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Prozákaznícky servis
Príjemné vystupovanie
Zmysel pre zodpovednosť
Komunikatívnosť Chuť učiť sa nové veci

Partner spoločnosti SHELL Slovakia, s.r.o., ktorá má medzinárodnú pôsobnosť v oblasti prevádzkovania čerpacích staníc Shell, automobilových a priemyselných olejov a mazív a ďalších rôznych výrobkov. a činností.

J. Palkoviča 4
036 01 Martin
ID: 2818386   Dátum zverejnenia: 19.11.2016