Strojník na autodomiešavač s betónpumpou

SV.P.FIDELITAS, s.r.o.

Miesto práce
Šoltésovej 17, okres Hlohovec
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

obsluha autodomiešavača s betónpumpou

-stravné lístky 4,20€
-celá mzda na výplatnú pásku
-rodinný podnik

Prosíme uchádzačov bez praxe na pumíku min 5 rokov, zručností a spoľahlivosti aby na ponuku nereagovali..

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

vodič, strojnícky preukaz prax v obore nutná min. 5 rokov

Vodičský preukaz

C

Počet rokov praxe

5

chuť pracovať, samostatnosť, zručnosť v obore, flexibilnosť, atď

Spoločnosť bola založená v roku 1998 od jej vzniku sa zaoberá rozvozom a predajom betónových zmesí, výkopovými prácami, predajom a rozvozom štrkopieskov, žeriavové práce rok 2007 otvorenie novej prevádzky pneuservisu nákladných, priemyselných, poľnohospodárskych automobilov daľej sa firma stala predajcom pneumatík a náhradných dielov na osobné a nákladné automobily.V roku 2011 sme rozšírili svoje portfólio o ďalšiu činnosť a to servis osobných automobilov a dodávok ako aj nastavenie geometrie.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2432800  Dátum zverejnenia: 11.2.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou