Recepčný/-á vo wellness hoteli

SV invest, a.s.

Lesná 550, 900 42 Miloslavov - Alžbetin Dvor, Bratislava, okres Senec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príjem rezervácií, ubytovanie hostí a informovanie o ponuke služieb, predaj vstupov do relax centra (bazén, wellness, fitness), administratívne práce spojené s chodom recepcie, komunikácia so zákazníkmi mailom, telefonicky alebo osobne na recepcii.

Voľný vstup do relax centra (bazén, sauny, vírivky, fitness), ubytovanie, strava a iné

Ide o prácu s ľuďmi v príjemnom prostredí a dobrom kolektíve, záujemca by mal byť hlavne ochotný pracovať, vytrvalý a vedieť zvládať aj náročné požiadavky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

práca s počítačom (internet, mail), komunikatívnosť, ochota pracovať s ľuďmi, psychická odolnosť, vytrvalosť

Hotel Alžbetin Dvor wellness & restaurant

sa nachádza v malebnej dedinke Miloslavov-Alžbetin dvor cca 12km od Bratislavy.
Ponúkame wellness, športové vyžitie, kozmetiku, masáže, reštauráciu, futbalový športový areál, tenis, plážový volejbal, možnosť jazdy na koni, športový rybolov, cykloturistiku a blízkosť prírodných štrkových jazier.

Týždenné akcie cez letné prázdniny, grilovanie, živá hudba, dj, narodeninové oslavy, svadby.

Hotel Alžbetin Dvor, Wellness hotel a reštaurácia, Lesná 550, Miloslavov - Alžbetin Dvor

www.hotelalzbetindvor.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2530938  Dátum zverejnenia: 28.4.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou