Upratovačka, chyžná

SV invest, a.s.

Lesná 550, Miloslavov-Alžbetin Dvor, Bratislava, okres Senec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
info na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Upratovanie priestorov fitness, spoločné priestory (chodby, schody, sociálne zariadenia), práčovňa (pranie, žehlenie) a upratovanie priestorov hotela (izby, chodba, schody, recepcia).

Pracovná doba 05:00-13:00 (dlhý-krátky týždeň)

Strava, ubytovanie, voľný vstup do wellness centra (bazén, fitness, sauny, vírivky)

Zasielajte prosím životopisy na e-mailovú adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

spoľahlivosť, precíznosť, samostatnosť, zodpovednosť,

Hotel Alžbetin Dvor wellness & restaurant

sa nachádza v malebnej dedinke Miloslavov-Alžbetin dvor cca 12km od Bratislavy.
Ponúkame wellness, športové vyžitie, kozmetiku, masáže, reštauráciu, futbalový športový areál, tenis, plážový volejbal, možnosť jazdy na koni, športový rybolov, cykloturistiku a blízkosť prírodných štrkových jazier.

Týždenné akcie cez letné prázdniny, grilovanie, živá hudba, dj, narodeninové oslavy, svadby.

Hotel Alžbetin Dvor, Wellness hotel a reštaurácia, Lesná 550, Miloslavov - Alžbetin Dvor

www.hotelalzbetindvor.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2510379  Dátum zverejnenia: 27.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: info na pohovore