Pokladníčka v Sushi Time

Sushi Time

Miesto práce
Apollo Business Centre, Prievozská 4/D, Bratislava
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
850 mesačne + tringelty

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha zákazníka pri predaji jedál a nápojov
• Blokovanie tovaru v pokladni
• Práca s financiami a ceninami
• Príprava jednoduchých nápojov
• Dokladanie tovaru do výdajnej linky
• Kontrola záruk na baleniach
• Udržiavanie čistoty na prevádzke

Tringelty k platu
Zamestnanecká zľava
Práca v mladom kolektíve
Možnosť kariérneho rastu
Veľmi dobre osobné ohodnotenie
Zázemie v silnej a stabilnej spoločnosti

V prípade záujmu, prosím, pošlite štruktúrovaný životopis s fotografiou v slovenskom jazyku na email: job@sushitime.sk. Do subjektu správy, prosím, uveďte názov pozície!
V životopise uveďte text súhlasu so spracovaním osobných údajov v tomto znení: „Týmto spoločnosti UNITAS Group, s.r.o. udeľujem súhlas so spracovaním osobných údajov uvedených v žiadosti o prijatie do zamestnania, v životopise, osobnom dotazníku a osobných údajov získaných pri osobnom pohovore podľa zákona 122/ Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení zákona č. 84/214 Z.z. Súhlas so spracúvaním osobných údajov platí do jeho odvolania.“
Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať. Vaša žiadosť bude po ukončení výberového konania skartovaná a vymazaná z našej evidencie.
Vzhľadom na veľké množstvo prijatých životopisov budeme odpovedať a kontaktovať len kandidátov, ktorí budú spĺňať požadované kritériá. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

21.10.2016 (ostáva ešte 25 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vynikajúce komunikačné schopnosti
Príjemné vystupovanie
kreatívny prístup a flexibilita
Samostatnosť, zodpovednosť a dôslednosť
Odolnosť voči stresu
Dodržiavanie interných pravidiel
Skúsenosť v kontakte so zákazníkom
Ochota pracovať na zmeny, aj počas víkendov a sviatkov

Značka Sushi Time začínala v roku 2010 ako vôbec prvá donáška sushi na Slovensku. V októbri 2012 Sushi Time otvoril svoje prvé bistro na Malom Trhu a v nasledujúcom roku k nemu pribudlo druhé bistro v Apollo Business Centre II. Od roku 2011 pôsobí Sushi Time súbežne aj v Prahe, momentálne už s troma kamennými bistrami a donáškou, ktorá bola ocenená titulom Donáška roka 2013 v Českej Republike. Dnes je Sushi Time leadrom v poskytovaní rýchleho občerstvenia špecialít ázijskej kuchyne a sushi so sieťou prevádzok v hlavných mestách oboch krajín.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Reštaurácia Kitchinn
Malý trh 2/A
811 08 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Milan Kerďo
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2733120   Dátum zverejnenia: 22.9.2016