Baví ťa variť? Ponúkame prácu aj s ubytovaním v Bratislave!

UNITAS Group, s. r. o.

Malý trh 2/A, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Česko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava jedál, príprava surovín, kooperácia s teamom v kuchyni, sledovanie stavu zásob, udržiavanie chodu kuchyne a čistoty v kuchyni a dodržiavanie noriem.

Získate jedinečnú možnosť stať sa členom úspešnej medzinárodnej spoločnosti, v rámci ktorej sa môžete uplatniť v ktorejkoľvek domácej alebo zahraničnej pobočke. Ponúkame Vám príležitosť na svoj osobný kariérny rast a rozvoj doterajších skúsenosti.

Ponúkame:
- kvartálne odmeňovanie
- firemné akcie
- zamestnanecké zľavy

Vaše životopisy so žiadosťou a špecifikáciou pozície prosím zasielajte na mail: [email protected]. Vybratí uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky naše požiadavky. Vopred sa ospravedlňujeme uchádzačom, ktorých neoslovíme, ich materiály budú v súlade so zákonom na ochranu osobných údajov skartované.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax na pozícií kuchár vítaná, NIE JE PODMIENKOU
- chuť pracovať na sebe a učiť sa nové veci
- zodpovednosť
- spoľahlivosť
- flexibilita

Sme značka, ktorej chuť už asi poznáš. Okrem Bratislavy ju však môžeš ochutnať už aj na niekoľkých miestach v Prahe a Budapešti. Chceme, aby týchto miest bolo ešte viac, ale sami to už nezvládneme. Ak vieš prispieť k tomu, aby značku Sushitime malo rado ešte viac zákazníkov, chceme ťa.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2567165  Dátum zverejnenia: 18.5.2016