Všeobecná sestra

SurGal Clinic s.r.o.

Místo práce
Brno, Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

SurGal Clinic s.r.o. se sídlem Drobného 38-40, 602 00 Brno vyhlašuje výběrové řízení na pozici:

všeobecná sestra do směnného provozu – odd. Následné intenzivní péče

Požadujeme: osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu v oboru všeobecná sestra, praxe na chirurgickém oddělení vítána, trestní bezúhonnost, spolehlivost, zodpovědnost, čestnost.

Nabízíme: nadstandardní finanční ohodnocení, vč. mimořádných příplatků, 5 týdnů dovolené, závodní stravování, práce v centru Brna, další výhody

Mzda: od 23.460,- Kč (platová třída 10 pro všeobecné sestry s registrací + příplatky )

Nástup: možný ihned nebo dle dohody

Kontakt: hlavní sestra Bc. Jana Svobodová, tel. 532149302

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2814706  Dátum zverejnenia: 16.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.