Lékař - radiolog

SurGal Clinic s.r.o.

Místo práce
Brno, Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

SurGal Clinic, s.r.o. se sídlem Drobného 38-40, 602 00 Brno vyhlašuje výběrové řízení na pozici LÉKAŘ/LÉKAŘKA – RADIOLOG, úvazek 1,0

Požadujeme: VŠ vzdělání lékařského směru, specializovanou způsobilost v oboru radiologie a zobrazovací metody, trestní bezúhonnost, samostatnost, loajalitu, iniciativu, nadstandardní přístup k pacientům/plnění pracovních povinností, zkušenosti s MRI, CT, RTG, UZ, znalost AJ/NJ výhodou

Nabízíme: nadstandardní finanční ohodnocení, zázemí špičkové kliniky, zaměstnanecké benefity, práci ve vysoce moderním oddělení zobrazovacích metod (digitální RTG, plně vybavený špičkový UZ, 64 MDCT, 1,5T MR, bezfilmové prostředí), 5 týdnů dovolené, příspěvek na vzdělávání, závodní stravování, práci v centru Brna, další výhody.

Nástup: od 1.3.2017, příp. dle dohody.

Mzda: motivační, bude upřesněna při osobním jednání.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 2810716  Dátum zverejnenia: 14.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.