Obchodný zástupca

Surface Concept s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
15.11.2016

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

ZODPOVEDNOSŤ A ROZSAH ÚLOH NÁŠHO BUDÚCEHO PRACOVNÍKA:
• Informačné a propagačné akcie na podporu značky Muraspec. Stále zastúpenie predaja vinylových nástenných tapiet v slovenskom stavebníctve.
• Identifikácia obchodných príležitostí. Zmapovanie zákazníkov v oblasti hotelových služieb (4 až 5 hviezdičkové hotely), obchodného stavebníctva (kancelárie), ako prvotnej cieľovej skupiny našich obchodných nástenných tapiet. Budovanie kontaktov ku kľúčovým projektantom, architektom a k iným osobám aktívnym v oblasti interiérového dizajnu.
• Zvládať každodenné úlohy samostatne.
• Usilovať sa o dosiahnutie a prekonanie podnikateľského plánu. Odporúčanie riešení Muraspec súčasným a potenciálnym zákazníkom. Prebiehajúce prípady viesť proaktívne, dobrou schopnosťou riešiť problémy.
• Príprava návrhov, riešenie komplexných obchodných situácií, vedenie rokovaní o uzatvorení zmluvy.
• Budovanie a neustále udržiavanie kontaktov s kľúčovými osobami s rozhodovacou právomocou, prevažne pri realizácii hotelových, kancelárskych a verejných budov.
• Sledovanie činnosti konkurencie a trhových trendov, podávanie správy z tejto oblasti za účelom rýchlej reakcie, aby sme dokázali zabezpečiť efektívny rast nášho prvotriedneho produktu na trhu.
• Plánovanie a realizácia nákladovo efektívnych programov pre prioritných zákazníkov.
• Udržiavanie kontaktu s kanceláriou v Budapešti. Správa prác administratívnej podpory.

V prípade záujmu, pošlite, prosím, váš životopis a motivačný list na nasledujúcu adresu (slovenčina a angličtina alebo maďarský): Istvan Zsarnoczi ([email protected])

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

OČAKÁVANIA
Jednou z našich základných hodnôt je rast zamestnanca s firmou a veríme, že samostatné, motivované a kreatívne postoje sú úspešné. V našom výberovom postupe preto podporujeme rozmanitosť. Domnievame sa však, že tieto kvalifikácie ešte zlepšujú vaše šance na úspech:

• Výhodou je BSC alebo vyšší stupeň v odbore ekonómia /hotelierstvo / architektúra / dizajn a realizácia interiérov
• Vynikajúce predajné zručnosti
• Výhodou je oficiálne školenie v oblasti predaja ako aj techniky predaja, je vítaná prax v predaji
• Znalosť slovenčiny na úrovni materinského jazyka a znalosť angličtiny na úrovni výkonu práce
• IT zručnosti na užívateľskej úrovni. (MS Outlook, Word, Excel)
• Ochota cestovať po celom území krajiny. Platný vodičský preukaz.
• Prax v podobnej oblasti je výhodou.
• Na začiatku home office

JE DÔLEŽITÉ, ABY BOL UCHÁDZAČ VÁŠNIVÝ A ANGAŽOVANÝ V TOM, ČO ROBÍ, NÁŠ BUDÚCI PRACOVNÍK MA BYŤ:
• proaktívny, samostatný a spoľahlivý
• zameraný na zákazníka, ale orientovaný na zisk
• vybavený výbornými komunikačnými zručnosťami a schopnosťou vysporiadať sa so zákazníkmi a architektmi, návrhármi dizajnu interiérov na všetkých úrovniach.
• Má byť schopný plánovať, organizovať a určiť priority
• Má dodržiavať naše postupy hlásenia a evidencie.

Jedinečnú príležitosť pracovať s našim exkluzívnym sortimentom produktov, ktorého pôvodcom je jedna z popredných obchodných firiem, navrhujúca a vyrábajúca nástenné tapety prémiovej kategórie. Budete stretávať spokojných zákazníkov, ktorí sú pyšní na harmonicky vytvorené interiéry, veď naše výrobky môžu skutočne ovplyvniť život iných ľudí.
Ponúkame vám "slobodu so zodpovednosťou", príležitosti na otvorenie nového trhu, možnosti odborného vzdelávania a profesijného rozvoja, a mnohé výhody, vrátane služobného automobilu, telefónu a notebooku a atraktívneho bonusového systému.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 2782663  Dátum zverejnenia: 26.10.2016