Mzdová účtovníčka/mzdový účtovník

SUPTel s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
1.4.2024
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výkon personálnej administratívy - príprava pracovných zmlúv
(dohôd), vedenie evidencie zamestnancov, prihlasovanie,
odhlasovanie do SP a ZP,
- spracovanie dochádzky, evidencia PN, cestovných náhrad a pod.,
- kompletný výpočet a spracovanie miezd pre cca 130 zamestnancov,
- komunikácia s inštitúciami (ZP, SP, DÚ, úrady práce),
- spracovanie ročného zúčtovania preddavkov dane,
- zastrešovanie agendy lekárskych prehliadok,
- zabezpečovanie zákonných školení pre zamestnancov,
- sledovanie legislatívnych zmien a ich implementácia v praxi,
- poskytovanie poradenstva pre manažment a zamestnancov v
personálnej a mzdovej oblasti,
- príprava a spracovanie štatistík a reportov,

- 13. plat na základe výsledkov spoločnosti,
- príspevok na stravu zo sociálneho fondu,
- možnosť občasnej práce z domu,
- príjemné pracovné prostredie v dobrom kolektíve,
- podpora vzdelávania,

Ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

mzdové účtovníctvo, ekonómia

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý
KROS Olymp - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

- prax v spracovaní mzdovej a personálnej
agendy,
- znalosť Zákonníka práce a súvisiacej
legislatívy,
- samostatnosť a spoľahlivosť,

Spoločnosť SUPTEL pôsobí na slovenskom trhu od roku 2007. Je dynamicky rastúcou a rozvíjajúcou sa spoločnosťou. V roku 2013 zaznamenala spoločnosť významný rast, čo do rozsahu, objemu prác, ako aj nárast stavu technicky zdatných pracovníkov.
V posledných rokoch je významným partnerom telekomunikačných spoločností v oblastiach, ako:
- Výstavba, oprava, demontáže, údržba, prekládky, merania metalických a optických sietí
- Inštalácia a opravy HDPE trubiek, mikrotrubičiek, multirúr
- Zafukovanie a montáž optických káblov,mikrokáblov, optických vlákien pre LAN siete a FTT systémy
- Pokládka, montáž a merania metalických i optických káblov, vrátane technológie mikrotrubičiek
- Nová výstavba, prekládky, rekonštrukcie slaboprúdových rozvodov, dátových sietí, metalických aj optických spojovacích trás
- Štrukturované kabeláže

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4739795  Dátum zverejnenia: 18.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac