Telekomunikačný technik - montér BA,TT, TN, TO,ZA,SE

SUPTel s.r.o.

Miesto práce
Pri Šajbách 3, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
800-900€ zakladna mzda brutto po zapracovani + 35% mesacna premia, spolu 1000-1100€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práce na výstavbe a údržbe telekomunikačných sietí, metalických aj optických
Realizácia prepojovacích prác na tlkm. kábloch
Zriaďovanie , pripojovanie nových zákazníkov na metalických aj optických vedeniach
vodičské oprávnenie B; ( C, E vítané)

Informácie o výberovom konaní

Zabezpečíme všetky potrebné školenia
Možnosť ubytovania
Rád by som požiadal záujemcov aby reagovali na ponuku prednostne prostredníctvom emailu,

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

telekomunikácie , elektrotechnika, stavebnictvo

Vodičský preukaz

B

- Skúsenosti s telekomunikačnými sieťami - výhodou
- vodičský preukaz skupiny B je potrebný ( skupina C a E vítaná , výhodou)
- zodpovednosť
- dôslednosť
- pracovitosť
- vysoké pracovné nasadenie

Spoločnosť SUPTEL pôsobí na slovenskom trhu od roku 2007. Je dynamicky rastúcou a rozvíjajúcou sa spoločnosťou. V roku 2013 zaznamenala spoločnosť významný rast, čo do rozsahu, objemu prác, ako aj nárast stavu technicky zdatných pracovníkov.
V posledných rokoch je významným partnerom telekomunikačných spoločností v oblastiach, ako:
- Výstavba, oprava, demontáže, údržba, prekládky, merania metalických a optických sietí
- Inštalácia a opravy HDPE trubiek, mikrotrubičiek, multirúr
- Zafukovanie a montáž optických káblov,mikrokáblov, optických vlákien pre LAN siete a FTT systémy
- Pokládka, montáž a merania metalických i optických káblov, vrátane technológie mikrotrubičiek
- Nová výstavba, prekládky, rekonštrukcie slaboprúdových rozvodov, dátových sietí, metalických aj optických spojovacích trás
- Štrukturované kabeláže

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2675261  Dátum zverejnenia: 2.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800-900€ zakladna mzda brutto po zapracovani + 35% mesacna premia, spolu 1000-1100€