Stavbyvedúci - pre riadenie telekomunikačných stavieb ZA, BA, TT, TO, TN, SE

SUPTel s.r.o.

Miesto práce
Pri Šajbách 3, Bratislava, Rača
Termín nástupu
dohodou
1000€ brutto zakladna mzda + pohybliva ciastka do 55% ZM + bonusy z vysledkov ukoncenych stavieb ( do 6000€ ročne) blizsie informácie na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za komplexné riadenie procesu realizácie výstavby líniových telekomukačných sietí optických i metalických
Riadenie a alokácia zdrojov vlastných i dodávatelských na zakázky
Riadenie vlastných a dodávateľských kapacít a techniky
Vedenie riadnej evidencie stavieb a zakázok
Sledovanie ekonomických a časových ( termínových) ukazovateľov
Sledovanie zmien a zdokumentovanie zmien projektu
Operatívne riešenie vzniknutých problémov
Znalosti o dokumentácii tlkm sietí vítaná
Zabezpečovanie materiálu a BOZP
Spracovanie podkladov pre zdokumentovanie stavby
Komunikácia s dotknutými vlastníkmi sietí a nehnuteľností
Komunikácia s orgánmi miestnych samospráv ( stavebné úrady)

Informácie o výberovom konaní

na osobnom pohovore

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo, telekomuniácie

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

komunikatívnosť
Zodpovednosť
Dôslednosť
schopnosť riadiť menší tím
schopnosť riešiť krízové situácie
vzdelanie technického smeru v požadovanom odbore
osvedčenie o odbornej spôsobilosti stavbyvedúceho - výhoda

Spoločnosť SUPTEL pôsobí na slovenskom trhu od roku 2007. Je dynamicky rastúcou a rozvíjajúcou sa spoločnosťou. V roku 2013 zaznamenala spoločnosť významný rast, čo do rozsahu, objemu prác, ako aj nárast stavu technicky zdatných pracovníkov.
V posledných rokoch je významným partnerom telekomunikačných spoločností v oblastiach, ako:
- Výstavba, oprava, demontáže, údržba, prekládky, merania metalických a optických sietí
- Inštalácia a opravy HDPE trubiek, mikrotrubičiek, multirúr
- Zafukovanie a montáž optických káblov,mikrokáblov, optických vlákien pre LAN siete a FTT systémy
- Pokládka, montáž a merania metalických i optických káblov, vrátane technológie mikrotrubičiek
- Nová výstavba, prekládky, rekonštrukcie slaboprúdových rozvodov, dátových sietí, metalických aj optických spojovacích trás
- Štrukturované kabeláže

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2039096  Dátum zverejnenia: 2.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000€ brutto zakladna mzda + pohybliva ciastka do 55% ZM + bonusy z vysledkov ukoncenych stavieb ( do 6000€ ročne) blizsie informácie na pohovore