Office manager/ka

Support Q GmbH

Místo práce
101 00 Praha 10, Kodaňská 1441/46, Praha, Středočeský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
01.06.2016

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:

- Poskytování administrativního zázemí (telefonování, korespondence, vyřizování e-mailů, tisk dokumentů, příprava podkladů a smluv)
- Vytváření reportů
- Denní komunikace s klientem a péče o klienty

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- neopakovatelné zážitky a práci v zajímavém oboru
- zajímavé platové podmínky
- počítač, mobilní telefon
- Místo působení: region Čechy, kancelářské zázemí v Prahe

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Fakturace - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Firma Support Q nabízí širokou škálu služeb v oblasti řízení kvality v průmyslovém odvětví. Firma se specializuje na poradenství v oblasti kvality, organizuje školení pro zaměstnance, vykonává dílčí inspekce a opravy. Během několika let rozvoje firmy jsme získali i celosvětový dosah. V současné době firma působí na trhu: německém, polském, českém, slovenském, španělském, portugalském, finském, italském, francouzském a švýcarském. Dalším cílem naší firmy je intenzivní rozvoj společnosti založený na dlouhodobé spolupráci s našimi zákazníky.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 2548830  Dátum zverejnenia: 5.5.2016