Senior účtovník - Skrátime ti pracovný čas o 1 hodinu denne

SuperÚčtovník, s. r. o.

Miesto práce
Pluhová 49, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
o 2-3 mesiace - podľa dohody
1 800 - 2 000 EUR/mesiacFinálna výška mzdy závisí aj od skúseností kandidáta. Možnosť aj na živnosť od 2 200 -2 700 €/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Spracovanie jednoduchého a podvojného účtovníctva pre priradených klientov z rôznych oblastí
- Reporting pre klientov
- Komunikácia s úradmi
- Spracovanie výkazov k DPH
- Inventarizácia účtov
- Spracovanie DPPO a ÚZ
- Vystavovanie faktúr pre klientov
- Vedenie menšieho tímu ľudí
- Kontrola spracovania účtovníctva po junior účtovníkoch
- Dohliadanie na včasné plnenie úloh
- Administratívna činnosť
- Zodpovedenie sa hlavnému účtovníkovi
- Rekonštrukcie účtovníctiev

- Skrátime ti pracovný čas o 1 hodinu denne - pracuje sa 7 hodín, namiesto 8 hodín
- Po zaškolení zvýšenie platu
- Kompletné zaškolenie na pracovnú pozíciu
- Každý rok zvýšenie mzdy
- Certifikované vzdelávanie
- Možnosť kariérneho rastu
- Vedenie kompletne DIGITÁLNEHO účtovníctva - nemusíš triediť žiadne bločky a faktúry, pretože všetko máme online
- Skvelé pracovné prostredie, uvoľnená atmosféra, moderné vybavenie kancelárie, špičková technika
- Bezplatné parkovisko priamo v areáli
- Výborná dostupnosť MHD
- Po zaškolení možnosť čiastočnej práce z domu
- Počas pracovného dňa sa s nami veľa nasmeješ - naši kolegovia milujú chodiť do kancelárie, pretože práca pre nás nie je povinnosť ale radosť a sme skvelý tím, ktorý Ťa vždy povzbudí, podrží a zaručene zlepší náladu
- Firemné teambuildingy
- Káva, čajík, koláčiky, sladkosti a rôzne iné dobroty sú samozrejmosťou
- Spoločné obedy - počas obedu nesedíš za PC a nepracuješ, sedíme spolu za veľkým stolom, vychutnávame si spoločný obed a rozprávame sa na rôzne témy

Do nášho rozrastajúceho sa mladého a dynamického kolektívu hľadáme skúseného, šikovného SENIOR účtovníka/účtovníčku, s aspoň 4 ročnými skúsenosťami v oblasti vedenia podvojného účtovníctva pre viacerých klientov, ako aj skúsenosťami so spracovaním DPPO a účtovných závierok. Postupne budeš mať vlastný tím ľudí, za ktorých budeš zodpovedať a dohliadať na plnenie termínov v rámci celého zvereného tímu, preto by si mal mať schopnosť riešiť problémy, otvorene komunikovať, vedieť vysvetliť účtovnú problematiku menej skúseným kolegom a jednoznačne byť tímový hráč.

Po zaškolení a ukončení skúšobnej doby je možnosť čiastočného využitia home office (po dohode).

Ak ťa pracovná ponuka zaujala a spĺňaš uvedené predpoklady, určite nám pošli tvoj životopis. Tešíme sa na Teba na osobnom pohovore!

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí sa rozhodli reagovať na našu ponuku. Vyhradzujeme si právo spätne kontaktovať iba nami vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

POHODA (účtovníctvo) - Pokročilý
Microsoft Office 365 - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

minimálne 4 roky praxe v oblasti vedenia komplexného podvojného účtovníctva pre viacero klientov súč

Počet rokov praxe

4

Aké predpoklady potrebuješ na pozíciu nášho SENIOR účtovníka spĺňať:
- min. 4 roky praxe v komplexnom spracovaní podvojného účtovníctva pre viacerých klientov súčasne
- min. 4 roky skúseností s prípravou účtovných závierok v podvojnom účtovníctve pre viacerých klientov
- znalosť účtovnej a daňovej legislatívy
- znalosť účtovného programu POHODA - PODMIENKOU
- zodpovednosť, samostatnosť, dôslednosť
- chuť vzdelávať sa a učiť nové veci
- byť tímový hráč

Sme účtovná spoločnosť pôsobiaca na trhu už 6 rokov. Svojím klientom poskytujeme kvalitné služby v oblasti spracovania jednoduchého a podvojného účtovníctva, miezd, daní a komunikácie so štátnymi inštitúciami. Hľadáme do nášho mladého kolektívu zodpovedného kolegu/parťáka, či parťáčku, ktorého komplet zaškolíme do našich interných procesov, má rád účtovníctvo, je komunikatívny a lojálny. Šikovných ľudí si vážime a šikovnosť vždy oceníme. Pracujeme v účtovnom programe Pohoda - jeho znalosť je nutnou podmienkou na ponúkanú pozíciu.
ID: 4752722  Dátum zverejnenia: 4.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac