UNIX / Linux Administrátor - Praha

SuperNetwork s.r.o.

Místo práce
Na Šafránce 33, Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme do týmu linux administrátorů posilu, která nám pomůže s administrací a rozvojem linuxových serverů.

Servery spravujeme pro běh SuperHosting.cz a pro zákazníky, kteří svěřili administraci linuxových serverů do našich rukou.

• používáme primárně Debian Linux
• spravujeme více než 300 serverů a v našem datacentru hostujeme více než 4000 serverů
• jsme na trhu už opravdu dlouho, máme zkušenosti které nám ostatní závidí a svoji práci si užíváme

Zaměstnanecké výhody, benefity

• neformální prostředí a příležitost učit se nové věci
• práci na nových projektech
• ohodnocení založené na schopnostech
• denní přísun kofeinu v mnoha formách, nápojů, ovoce, zeleniny, dobrot
• klimatizaci, gril, firemní akce
• bazén
• možnost ubytování na cca 1-2 měsíce

Informace o náboru

• full time (po domluvě lze i zkráceny)
• vhodné i pro studenty před ukončením studia (VŠ) a absolventy
• nástup možný ihned

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• znalost anglického jazyka -min. čtení dokumentace
• zodpovědný přístup k úkolům a schopnost řešit problémy systémově a důsledně
• logické a analytické myšlení
• schopnost porozumět potřebám zákazníků a plnit jejich očekávání
• podmínkou je administrátorská zkušenost s GNU/Linux, znalost jazyka SQL a znalost alespoň jednoho z jazyků (Perl, Python, Ruby, C, Java)
• výhodou jsou zkušenosti s vývojem webových aplikací v Pythonu, správou databází

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

SuperHosting.cz je poskytovatel Managed a Dedicated serverů v ČR. V pražském datacentru hostujeme 4000 fyzických serverů a v plné správě máme 300+ serverů. Provozujeme vlastní autonomní systém s vysokým datovým tokem a 24x7 dohled v datacentru. Rádi inovujeme a hostujeme nejnáročnější projekty. Na trhu působíme 10 let. Jsme mladá, rostoucí společnost s přátelským kolektivem.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 2279237  Dátum zverejnenia: 7.10.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou