Práca v skladoch s doplnkami výživy MY PROTEIN! Nástup ihneď. Lepšie základy anglického jazyka podmienkou

SUPER JOB s.r.o.

Miesto práce
Veľká Británia
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 7,80 £ - 11,70 £

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Súrne hľadáme mužov, ženy, páry aj skupiny na prácu PICKEROV - pracovníkov v skladoch s doplnkami výživy pre nášho veľkého zákazníka s modrým čipom v spoločnosti Appleton.
Práca v sklade spočíva v nakladaní a vykladaní, skenovaní, zbieraní a označovaní tovaru.
Táto úloha bude v prostredí skladu bez skúseností, pretože bude poskytnutá plná odborná príprava a zaučenie, hoci skúsenosti v podobnej úlohe by boli výhodou.
Pre úspešných kandidátov a pracovitých kandidátov je možnosť práce na TPP po 12 týždňoch! Je to skvelá príležitosť pracovať v rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti.
Náplň práce:
 triedenie, nakladanie, vykladanie tovaru
 balenie, etiketovanie
 práca s ručným scannerom
 riadenie elektrického vozíka LLOP
Pracovná doba:
Po-Pi 6:00 - 15:00 a 15:00 - 23:00.
Víkendy- od 10:00 do 19:00.

Platové podmienky:
Mzda: 7,80 libier s možnými nadčasovými sadzbami platenými po odpracovaní 42,5 hod. a sviatky za 11,70 libier/hod.

Ubytovanie: (Share houses in Warrington area)
Vieme s ním pomôcť ak je to potrebné cez našich overených ubytovacích agentov!
Náklady spojené s ubytovaním – 200 £ (vrátane nájomného za 2 týždne 140 £, a admin fee pre ubytovacieho agenta 60£);

Nájom zahŕňa komplet náklady na bývanie.

Doprava:
Doprava do práce a z práce je individuálna (autobus, bicykel, auto).

Práca na anglickú pracovnú zmluvu s možnosťou TPP
Po 12 týždňoch prechod na TPP.
• Overený anglický zamestnávateľ
• anglickí ubytovací agenti /tiež poľskí, českí a slovenskí/
• Zamestnávateľ za Vás platí dane a odvody
• Vybavenie NI čísla a účtu v banke
• Možnosť vrátenia daní po návrate z Anglicka

-K dispozícii je jedáleň s mikrovlnnou rúrou a chladničkou.
Predajné automaty na mieste.
Bezplatné parkovanie na mieste

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Company Name: The HUT / My Protein

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Požiadavky:
vyžaduje sa základná znalosť anglického jazyka (je potrebné zvládať základnú komunikáciu).
+ Dostatok financií na počiatočné náklady vo Veľkej Británii.
/ letenka, ubytovanie, doprava, strava/.

Spoločnosť SUPER JOB, s.r.o., je mladá, dynamicky sa rozvíjajúca personálno-poradenská spoločnosť, ktorá sa zaoberá sprostredkovaním práce a personálnym lízingom pre klientov zo Slovenska a celej Európskej Únie. Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce (AA/2008/24680/8976/OISS). Sme držitelia anglickej licencie na sprostredkovanie zamestnania: GLA SUPE0005.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3135196  Dátum zverejnenia: 18.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 7,80 £ - 11,70 £