Práca pre zváračov- Veľká Británia/Wrexham so základmi anglického jazyka!

SUPER JOB s.r.o.

Miesto práce
Veľká Británia
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
v texte

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozícia: Zvárač
Požadujeme ručné zváranie tenkých a oceľových mriežok MIG pri vykonávaní rekonštrukčných prác.

Hlavnou úlohou bude:
• Výroba MIG Zváranie rôznych kovových častí a konštrukcií
• Príprava častí pred zváraním a príprava náhradných dielov.
• Vývoj a zavedenie zváracích techník pri uvedení nového výrobku na miesto.
• Znalosť bezpečnostných postupov
• Pracovník bude tiež vyškolený, ETB SHE
• Zmluva o dočasnom prevzatí, neskôr možnosť prechod na TPP!!

Platové podmienky:
• Denné smeny : základná mzda 9,00 £ za hodinu, nadčasy za 7,5 hodiny denne je 11,25£ počas pracovných dní a víkendy 13,50£
• Nočné smeny:základná mzda 11,25£nadčasy za 7,5 hodiny denne je 14,06£ počas pracovných dní a víkendy 16,87£.

Práca na smeny : 06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00
Pracuje sa 5 dní v týždni, možnosť pracovať nadčasy!

Skúsenosti na pozícii zvárača a znalosť anglického jazyka na min. základnej úrovni sú nevyhnutnou PODMIENKOU!!

V prípade záujmu nám zašlite životopis na [email protected].

-K dispozícii je jedáleň s mikrovlnnou rúrou a chladničkou.
-Predajné automaty na mieste.
-Bezplatné parkovanie na mieste.
-Preplatená letenka do UK! a vyzdvihnutie z letiska!
-Asistencia počas celej doby pobytu - ZDARMA.

V prípade záujmu nám zašlite svoj životopis v slovenskom jazyku s fotografiou mailom na: [email protected], poštou alebo doneste osobne na adresu agentúry SUPER JOB s.r.o., Kukučínovu č.7, Košice.

Termín si môžete dohodnúť na tel.0948 419 720.

Všetky naše aktuálne pracovné ponuky nájdete na www.agenturasuperjob.sk. Kontaktovať nás môžete aj na tel.0948 419 0911 887 522, 0915 513 461.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Anglický zamestnávateľ

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Spoločnosť SUPER JOB, s.r.o., je mladá, dynamicky sa rozvíjajúca personálno-poradenská spoločnosť, ktorá sa zaoberá sprostredkovaním práce a personálnym lízingom pre klientov zo Slovenska a celej Európskej Únie. Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce (AA/2008/24680/8976/OISS). Sme držitelia anglickej licencie na sprostredkovanie zamestnania: GLA SUPE0005.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3135084  Dátum zverejnenia: 18.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: v texte