Atraktívna práca na riečnych lodiach (Recepčná)

SUPER JOB s.r.o.

Miesto práce
Maďarsko, Nemecko, Rakúsko, Holandsko
Termín nástupu
17.03.2017
Mzdové podmienky (brutto)
1400

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komunikácia s pasažiermi , administratíva , vítanie hostí a ich evidencia do systému, riešenie problémov a sťažností

Ubytovanie a strava hradené zamestnávateľom, tringelty v hodnote do 600eur mesačne, dane a odvody platí zamestnávateľ, asistencia zo strany agentúry počas celého pobytu na lodi

V prípade záujmu nám zašlite váš životopis v anglickom, alebo slovenskom jazyku s fotografiou alebo kópiou OP( pasu ) emailom na: [email protected], poštou alebo doneste osobne na adresu agentúry SUPER JOB s.r.o , Kukučínovu č.7 v Košiciach.Kontaktovať nás môžete na tel. 0915 513 461, 0915 887 522, 0911 887 522, 0911 887 522. Vzhľadom na vysoký záujprácu,kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Spoločnosť SUPER JOB, s.r.o., je mladá, dynamicky sa rozvíjajúca personálno-poradenská spoločnosť, ktorá sa zaoberá sprostredkovaním práce a personálnym lízingom pre klientov zo Slovenska a celej Európskej Únie. Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce (AA/2008/24680/8976/OISS). Sme držitelia anglickej licencie na sprostredkovanie zamestnania: GLA SUPE0005

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Strojopis - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Prax v danej oblasti je výhodou

Spoločnosť SUPER JOB, s.r.o., je mladá, dynamicky sa rozvíjajúca personálno-poradenská spoločnosť, ktorá sa zaoberá sprostredkovaním práce a personálnym lízingom pre klientov zo Slovenska a celej Európskej Únie. Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce (AA/2008/24680/8976/OISS). Sme držitelia anglickej licencie na sprostredkovanie zamestnania: GLA SUPE0005.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2949275  Dátum zverejnenia: 27.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1400