Hotelový a reštauračný personál do Anglicka( Room Attendant) - lepšie základy AJ!

SUPER JOB s.r.o.

Miesto práce
London /širšie centrum/, Veľká Británia
Termín nástupu
ihneď -dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 7,2 GBP/hod + sprepitné / od 9,5 do 12 €/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme rôzne kumulované pozície v 3- 4 hviezdičkových hoteloch a reštauráciách najmä v okolí Londýna.
Jedná sa o kumulované pozície ( chyžná, čašník, hlavný čašník, barman, pomocník v kuchyni, pomocný kuchár, kuchár, šéfkuchár, recepčný/á, night porter ). * momentálne hlavne na pozíciu: Chyžní/é*
Pri každej práci je zabezpečené ubytovanie za nízky poplatok ( sťahovaný zo mzdy ) alebo úplne zdarma - závisí od ponuky. Týždenné nájomné cca od 70 GBP.
Platové podmienky sa pohybujú od 7,20 GBP na hodinu plus tipsy ./ sprepitné /.Nástupy sú priebežne do konca roka.

- dane a odvody za Vás platí zamestnávateľ
- nárok na 20 dní platenej dovolenky
- ubytovanie a strava je v niektorých hoteloch zdarma , v
niektorých za poplatok od 35 -70 GBP/týždenne
- niekde je potrebné mať vlastné ubytovanie kde musíte počítať s počiatočnými nákladmi od 220 - 360 GBP/na mesiac v závislosti od ubytovania/ - možnosť aj vlastného ubytovania / práca nie je viazaná na ubytovanie/.
- pred vycestovaním Vám pomôžeme so zakúpením letenky a
vypracujeme podrobný plán cesty.
- zabezpečíme Vám vrátenie daní po návrate z Anglicka
- asistenčné služby počas celej doby pobytu - ZDARMA !!!
- práca je vhodná aj pre študentov počas vianočných sviatkov

V prípade záujmu nám zašlite svoj životopis v anglickom jazyku s fotografiou a pošlite na [email protected], www.agenturasuperjob.sk, poštou alebo doneste osobne na adresu agentúry SUPER JOB s.r.o , Kukučínovu č.7 v Košiciach. Kontaktovať nás môžete na tel. 0915 513 461, 0911 887 522 ,0915 887 522. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky.

Termín si môžete dohodnúť na tel.0948 419 720, alebo 0915 887 522.

Všetky naše aktuálne pracovné ponuky nájdete na www.agenturasuperjob.sk.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Hotelierstvo

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počet rokov praxe

1

Od uchádzačov požadujeme základnú až mierne pokročilú úroveň anglického jazyka a prax v danom odbore. Na pozíciu chyžnej postačujú základy anglického jazyka aj bez predošlej praxe na pozícii chyžnej. Referencie sú vítané. Spravidla každý uchádzač musí absolvovať telefonický pohovor/skype interview s anglickým parterom/a pred vycestovaným obdrží pracovnú zmluvy alebo akceptačný list.

Spoločnosť SUPER JOB, s.r.o., je mladá, dynamicky sa rozvíjajúca personálno-poradenská spoločnosť, ktorá sa zaoberá sprostredkovaním práce a personálnym lízingom pre klientov zo Slovenska a celej Európskej Únie. Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce (AA/2008/24680/8976/OISS). Sme držitelia anglickej licencie na sprostredkovanie zamestnania: GLA SUPE0005.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2759284  Dátum zverejnenia: 31.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 7,2 GBP/hod + sprepitné / od 9,5 do 12 €/hod.