Celoročná práca v Írsku a Škótsku aj bez znalosti angličtiny ! (Zberač)

SUPER JOB s.r.o.

Miesto práce
Veľká Británia, Írsko
Termín nástupu
priebežne
1200 - 2500 EUR/mesiac, od 8 -10 € Irsko, od 7,20 libier /cca 9,40 eur UK/.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho Írskeho partnera obsadzujeme celoročné pracovné pozície na šampiónových farmách nášho Írskeho partnera. Pracuje sa v hangároch, v ktorých sa pestujú šampióny celoročne.

1. Práca v skleníkoch - zber šampiónov/ na jednej farme máme slovenského koordinátora, na ostatných farmách sú lotyšský, bulharský, litovský koordinátori /.

Pre nášho Írskeho partnera hľadáme hlavne ženy(prípadne aj páry) na zber šampiňónov. Práca je celoročná, ide o zber šampiónov v skleníku. Pracujete priamo pre farmára, nie ste zamestnanec žiadnej agentúry. Náplňou práce je zber šampiónov do prepraviek, ktoré sa potom vážia. Po príchode ste ubytovaní a zaškolení zamestnancom farmy. Zaškolenie trvá spravidla 4-6 týždňov/ závisí od farmy/.Máme viacero fariem v Irsku prípadne v Severnom Irsku,alebo Anglicku kde umiestňujeme našich uchádzačov. Overený partner v Irsku s ktorým spolupracujeme od roku 2012. Huby sa zbierajú v uzavretom priestore (hala/skleník). Pracuje sa cca 40 - 45 hodín týždenne. Pracuje sa zväčša 8 -10 hod a viac(podľa potreby). Práca je na úkol, priemerná mzda je od 8 - 10 €/ hod.,v Irsku a v severnom Irsku od 6,50 libier/ cca 7,50 €/hod, mzda je cca 0,30 €/kg. Po zapracovaní je možnosť zarobiť aj viac ako základnú mzdu/ + bonus možnosť vrátenia daní po návrate z Írska / z každej výplaty - vrátenie daní - PAYE/. Výplaty sú týždenne prvá výplata je následujúci týždeň po nástupe. Platí sa na bankový účet, alebo šekom. Šek je možné zameniť v blízkom okolí kde bývate/ banka, poisťovňa, niektoré obchody berú aj šeky/. Ubytovanie je v domoch,ktoré sú kompletne zariadené,platí sa 30 až 50 € týždenne+ energie. Domy sú kompletne zariadené, je potrebné si len doniesť základný osobný riad a postelné prádlo, prípadne spacák. Domy sú vykurované buď centrálne, alebo individuálne –olejom. Ubytovaní ste spravidla v pešej dostupnosti od skleníkoch kde pracujete, čiže nemáte náklady na dopravu do práce. Ubytovanie je zabezpečené buď v domoch farmára, alebo v prenajatých domoch.
Anglický jazyk je výhodou, nie je však podmienkou. Výhoda je znalosť ruského jazyka.
Na väčšine fariem sú už slovenskí kolegovia !!!

Nástup do Irska: priebežne marec - apríl. Presný termín nástupu bude upresnený po Vašom schválení Írskym zamestnávateľom. Následne umiestňujeme každý týždeň do zaplnenia miest -a následne podľa potrieb, možnosť práce pre je vhodná pre ženy, a páry. Samotných mužov neumiestňujeme, nakoľko Írsky zamestnávateľ preferuje samostatné ženy, prípadne páry ale nie iba mužov/kvôli ubytovaniu a kvalite zberu/ . Vhodní uchádzači budú kontaktovaní telefonicky.

Platové podmienky: pri zácviku prvé 2-4 týždne / 200-250 eur týždenne/, po skončení zácviku / od 300 -500 eur týždenne/. Zbiera sa na úkol.
Zarobíš toľko koľko nazbieraš !!!

-overený zamestnávatelia
- bez potreby znalosti jazyka -postačuje ak vie anglicky, alebo rusky niekto v skupine.
- pracujete na Irsku pracovnú zmluvu ktorú dostanete pred vycestovaním.
-asistencia počas celej doby pobytu - ZDARMA.
- zabezpečené ubytovanie ešte pred Vašim príchodom.
- práca je vhodná pre mužov,ženy aj páry
- možnosť zabezpečenia dopravy z letiska na farmu
- asistencia s dopravou na farmu / autobus - taxi/.
- slovenský kolegovia na farmách !!!
-možnosť vrátenia daní po návrate z Írska !!!

V prípade záujmu nám zašlite váš životopis v anglickom, alebo slovenskom jazyku s fotografiou alebo kópiou OP( pasu ) emailom na: [email protected], poštou alebo doneste osobne na adresu agentúry SUPER JOB s.r.o , Kukučínovu č.7 v Košiciach.Kontaktovať nás môžete na tel. 0915 513 461, 0915 887 522, 0911 887 522. Vzhľadom na vysoký záujem o ponúkanú prácu,kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.Ďakujeme za pochopenie.

Taktiež nás môžete navštíviť aj v našej pobočke:
Nová 7, Prievidza/ cca 150 m od autobusovej stanici/.
Termín si môžete dohodnúť na tel.0948 419 720, alebo 0915 887 522.

Všetky naše aktuálne pracovné ponuky nájdete na www.agenturasuperjob.sk v časti aktuálne nástupy.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poľnohospodárstvo

Írsky zamestnávateľ - farmár

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Ruský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

dobrý zdravotný stav, manuálna zručnosť,ochota pracovať.. Hľadáme pracovničku,alebo pracovníka so základmi, alebo aj bez znalosti anglického jazyka- naplň práce bude zber šampionov a zaškolovanie Irskym farmárom priamo na farme v Irsku. Nastup ihneď, resp. priebežne po Vašom schválení farmárom.
Ďalšie informácie najdete na www.agenturasuperjob.sk
Momentálne hľadáme 4 pracovníkov na farmu v Irsku/ a 2 pracovníkov na farmu v Škótsku zamestnávateľ preferuje ženy, alebo páry/.

Spoločnosť SUPER JOB, s.r.o., je mladá, dynamicky sa rozvíjajúca personálno-poradenská spoločnosť, ktorá sa zaoberá sprostredkovaním práce a personálnym lízingom pre klientov zo Slovenska a celej Európskej Únie. Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce (AA/2008/24680/8976/OISS). Sme držitelia anglickej licencie na sprostredkovanie zamestnania: GLA SUPE0005.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2586393  Dátum zverejnenia: 31.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200 - 2500 EUR/mesiac, od 8 -10 € Irsko, od 7,20 libier /cca 9,40 eur UK/.