Hotelový a reštauračný personál do Anglicka - chyžné aj zo základmi AJ !!!

SUPER JOB s.r.o.

Miesto práce
London - Essex, Veľká Británia
Termín nástupu
ihneď -dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 7,2 GBP/hod + sprepitné / od 9,5 do 12 €/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rôzne pozície v hotelierstve a reštauráciách v 3-hviezdičkových hoteloch: čašník, hlavný čašník, barman, pomocník v kuchyni, pomocný kuchár, kuchár, šéfkuchár, chyžná, recepčný/á. Uchádzači sú umiestňovaní najmä v menších hoteloch rodinného typu , Londýn a okolie. Na pozíciu chyžnej vám postačujú základy anglického jazyka !!! / práca je vhodná aj pre študentov na letnú sezónu/.

- dane a odvody za Vás platí zamestnávateľ!!!
- nárok na 20 dní platenej dovolenky
- ubytovanie a strava je v niektorých hoteloch zdarma , v
niektorých za poplatok od 35 -70 GBP/týždenne
- niekde je potrebné mať vlastné ubytovanie kde musíte počítať s počiatočnými nákladmi od 220 - 360 GBP/na mesiac v závislosti od ubytovania/ - možnosť aj vlastného ubytovania / práca nie je viazaná na ubytovanie/.
- pred vycestovaním Vám pomôžeme zo zakúpením letenky a
vypracujeme podrobný plán cesty.
- zabezpečíme Vám vrátenie daní po návrate z Anglicka !!!
- asistenčné služby počas celej doby pobytu - ZDARMA !!!
- práca je vhodná aj pre študentov na letnú sezónu

V prípade záujmu nám zašlite svoj životopis v slovenskom jazyku s kópiou OP( pasu ) emailom na: [email protected], www.agenturasuperjob.sk, poštou alebo doneste osobne na adresu agentúry SUPER JOB s.r.o , Kukučínovu č.7 v Košiciach. Kontaktovať nás môžete na tel. 0915 513 461, 0911 887 522 ,0915 887 522. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky.

Taktiež nás môžete navštíviť aj v našej pobočke:
Nová 7, Prievidza/ cca 150 m od autobusovej stanici/.
Termín si môžete dohodnúť na tel.0948 419 720, alebo 0915 887 522.

Všetky naše aktuálne pracovné ponuky nájdete na www.agenturasuperjob.sk.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Hotelierstvo

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počet rokov praxe

1

Od uchádzačov požadujeme mierne pokročilú úroveň anglického jazyka a prax v danom odbore. Na pozíciu chyžnej postačujú základy. Referencie sú vítané. Spravidla každý uchádzač prejde telefonickým pohovorom z anglickým parterom a pred vycestovaným obdrží pracovnú zmluvy alebo akceptačný list.

Spoločnosť SUPER JOB, s.r.o., je mladá, dynamicky sa rozvíjajúca personálno-poradenská spoločnosť, ktorá sa zaoberá sprostredkovaním práce a personálnym lízingom pre klientov zo Slovenska a celej Európskej Únie. Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce (AA/2008/24680/8976/OISS). Sme držitelia anglickej licencie na sprostredkovanie zamestnania: GLA SUPE0005.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2583022  Dátum zverejnenia: 28.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 7,2 GBP/hod + sprepitné / od 9,5 do 12 €/hod.