Opatrovateľ/-ka, zdravotná sestra - Nemecko

SUPER JOB s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Mzdové podmienky (brutto)
1300 - 2500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Opatrovanie starých ľudí v domácnostiach. Práca v domácnosti je v závislá od stavu ošetrovanej osoby. Niektoré si vyžadujú medicínsku starostlivosť, pomoc pri obliekaní, pri hygiene, podávanie liekov a pod. Iné zahŕňajú spoločnosť starému človeku a domáce práce. Je potrebné mať zdravotnícke vzdelanie alebo minimálne opatrovateľský kurz, prípadne pracovné skúsenosti podložené referenciami.

Možnosť pracovať na 1-3 mesačné turnusy v závislosti od rodiny.
Výška Vašej mzda závisí aj od Vašich skúseností a zdravotného stavu opatrovaného pacienta.

Práca na Slovenskú pracovnú zmluvu, alebo živnosť
Zamestnávateľ za Vás platí dane a odvody/ zdravotné,sociálne a všetky odvody v zmysle Slovenskej legislatívy/.
Ubytovanie- ZDARMA
Strava - ZDARMA
Doprava- zamestnávateľ prepláca cestu tam aj späť
Asistencia počas celej doby pobytu - zabezpečuje náša
Nonstop asistenčná linka - ZDARMA
Registrácia a práca bez akýchkoľvek registračných a iných poplatkov !!!
Zdokonalenie sa v nemeckom jazyku
Môžnosť premiestnenia do inej rodiny v prípade potreby
Výhodné platové podmienky - dostanete viac ako od konkurencie !!!

V prípade záujmu nám pošlite svoj životopis v nemeckom jazyku s podrobnými informáciami o Vašej praxy, a fotku pasového formátu alebo kopiu OP, prípadne referencie na mail [email protected]. V prípade potreby nás môžete kontaktovať na tel. čísle 0911 887 522 alebo na 0915 513 461. Vhodné uchádzačky budú pozvané na pohovor do našej agentúry a po úspešnom absolvovaní pohovoru obdržia pracovnú zmluvu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Zamestnávateľ

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

- pozitívny vzťah k starým ľuďom
- prax v danej oblasti alebo minimálne kurz opatrovania
-- minimálne lepšie základy až aktívnu znalosť nemeckého jazyka
- skúsenosti s opatrovaním (referencie veľkou výhodou)

Spoločnosť SUPER JOB, s.r.o., je mladá, dynamicky sa rozvíjajúca personálno-poradenská spoločnosť, ktorá sa zaoberá sprostredkovaním práce a personálnym lízingom pre klientov zo Slovenska a celej Európskej Únie. Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce (AA/2008/24680/8976/OISS). Sme držitelia anglickej licencie na sprostredkovanie zamestnania: GLA SUPE0005.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2541141  Dátum zverejnenia: 1.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1300 - 2500 EUR/mesiac